fbpx
життєві історії
У моєї сестри є квартира у Луцьку, яку батьки подарували Марині на весілля. І ось до них свекруха в гості приїхала, тиждень погостила і зробила неймовірно прекрасну пропозицію. Мешкає Іванна Едуардівна в шикарному місті Нововолинську, є у неї там квартира, але їй квартира у Луцьку подобається більше. А не погодяться – то спадщини позбавить

У моєї сестри є квартира у Луцьку, яку батьки подарували Марині на весілля. І ось до них свекруха в гості приїхала, тиждень погостила і зробила неймовірно прекрасну пропозицію. Мешкає Іванна Едуардівна в шикарному місті Нововолинську, є у неї там квартира, але їй квартира у Луцьку подобається більше, та й сам Луцьк кращий від Нововолинська.

Тому Іванна Едуардівна вирішила, що діти можуть прекрасно жити в Новолинську. А як подяку за чудову ідею, квартиру в обласному центрі слід негайно подарувати свекрусі, а діти спочатку, поки свекруха не знайде квартирантів, можуть пожити в її квартирі. А не погодяться – то спадщини позбавить.

Яким же було здивування дорогої Іванни Едуардівни, коли сестра вказала їй конкретний напрямок на ліс і поле, давши по доброді душевній 10 хвилин на збори. Чоловік сестри спробував щось заперечити, мовляв не можна так з мамою. Але тут же змінив думку після пропозиції провести маму до її квартири у Нововолинськ і залишитися погостювати в неї назавжди.

Це все маринка мені розповіла щойно по телефону. Посміялися. Але насправді навіть сумно. От що в людей в головах?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com