fbpx
життєві історії
У нас в родині досить непогане фінансове становище, гроші є. Старша ходить в платний садочок, молодша поки вдома, мені допомагає няня. Я запропонувала придбати з часом квартиру для дочок. Зараз можна десь заощадити, але зате до 18-річчя дівчаток у них буде власне житло, адже мало, що може трапитися. Тим більше, у нас різниця в 20 років, хто знає, що зі здоров’ям може бути. Чоловік реагує на це вкрай негативно

Чоловік дивно ставиться до майбутнього нашої родини. І це мене не влаштовує.

Мене звуть Ілона, мені 35 років, заміжня 7 років, чоловік старший за мене на 20 років.

У нас дві чудові доньки, їм 4 і 2 роки, обидві дитини дуже бажані. У нас в родині досить непогане фінансове становище, гроші є. Старша ходить в платний садочок, молодша поки вдома, мені допомагає няня.

Ми часто їздимо відпочивати, возимо дочок. Все у нас є, ні в чому не потребуємо.

Проблема в тому, що мій чоловік дуже дивно ставиться до нашого майбутнього. Рік тому я заговорила про те, що непогано було б придбати з часом квартиру для дочок. Зараз можна десь заощадити, але зате до 18-річчя дівчаток у них буде власне житло, адже мало, що може трапитися. Тим більше, у нас різниця в 20 років, хто знає, що зі здоров’ям може бути.

Чоловік реагує на це вкрай негативно, більш того, він постійно говорить, що я повинна буду піклуватися про себе сама. Тобто він фактично ніяку відповідальність не бере на себе, я так це розумію. Він каже, що треба жити сьогоднішнім днем. У чоловіка зі мною другий шлюб, від першого шлюбу у  нього двоє синів, їм 30 і 23 роки.

Нещодавно він сказав, що в майбутньому все, що він має, віддасть своїм дітям, а я, виходить, ніби йому чужа?

Я дуже образилася: як так, я кохабюйого, у нас двоє дітей. Але він непохитний. А я вважаю, діти це головне, і наші маленькі діти йдуть нарівні з його дорослими. Він каже, яка різниця, що 23 роки, що 4 роки, всім все потрібно однаково в житті!

Я ьтакого не розумію. Як можна порівняти дорослих повнолітніх дітей та 4-х літніх? Першим дітям він допомагає: квартира, машина і так далі, а купити квартиру для майбутнього наших дітей, він не хоче. Хочу зрозуміти, в чому причина такого поводження чоловіка. але він відмовчується і нічого не пояснює.

Автор: Ілона

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook