fbpx
життєві історії
У нас віруюча родина, ходимо до храму. Ми з дружиною разом вже 25 років, виростили двох доньок. Дружина викладач у виші, я – журналіст. Але все життя я іноді дозволяю собі зраджувати дружину, особливо у командировках. Це зміцнює родину. Навіть у Біблії чоловіки мали не по одній жінці, наложниць

Зараз на мене накинуться всі жінки, але я висловлю свою думку.

У нас віруюча родина, ходимо до храму. Ми з дружиною разом вже 25 років, виростили двох доньок.

Дружина викладач і виші, я – журналіст. Живемо дуже добре, поважаємо один одного, кожен з нас все робить для сім’ї.

Але все життя я іноді дозволяю собі зраджувати дружину, особливо у командировках. Це зміцнює родину.

Навіть у Біблії чоловіки мали не по одній жінці, наложниць, служниць.

Завдання чоловіка – добувати, забезпечувати, лишати по собі слід гарними і добрими дітьми. Ми, самці, не маємо задачі зберігати вірність, головне – не ображати свою жінку, створити добробут і затишок для неї та дітей.

Жінка ж навпаки, не має право подивитися на іншого чоловіка. Бо це – неповага до свого. Вона повинна берегти родинне вогнище і зберігати вірність своєму чоловікові. Моя дружина чудово з цим справляється і я її дуже за це люблю і ціню.

Я вважаю, що у нас – ідеальна родина, якби всі так жили, як ми, не було б і розлучень, покинутих дітей, ображених жінок.

А щодо чоловічої і жіночої вірності у шлюбі навіть є приказка: поганий той замочок, який можна відчинити будь-яким ключем, і хороший той ключ, яким відкривається будь-який замок.

Автор – Микола М.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page