fbpx
життєві історії
У нас з Ігорем була спільна проблема: наші родичі не могли дочекатися весілля. І нам обом це вже набридло. Тому, через кілька місяців Ігор зробив мені пропозицію. Він говорив, що давай одружимося, аби родичі відстали. А потім розлучимося

Всі мої подруги вже давно повиходили заміж. У них тепер були свої сім’ї, вони були постійно зайняті домашніми справами. Але я зовсім їм не заздрила. Мені не хотілося виходити заміж. І я всім наполегливо намагалася довести, що менe це не цікавить. За матеріалами

Але тут мені стукнуло тридцять років. І все змінилося. Всі родичі почали мене підганяти виходити заміж. Адже так до кінця життя можна залишитися самотньою. Але я вперто їм намагалася донести, що мене не цікавить заміжжя.

У нас на роботі є Ігор. Він дуже скромний співробітник. Та й ще до того ж дуже милий. Через це над ним хочеться постійно жартувати. Звичайно ж, по-доброму. У нього було день наpoдження. І ми вирішили влаштувати Ігорю сюрприз і прийти до нього в гості. Чоловік, звичайно ж, про це не знав. Тому, Ігор був дуже здивований, коли побачив нас на порозі свого будинку. Ми стояли з великим тортом в руках (Ігор дуже любить солодке). Aлкoгoль вирішили не брати.

Цей вечір видався дуже хорошим. Ми побачили Ігоря зовсім з іншого боку. Він розкрив нам свої інші риси характеру. Ми дізналися, що він ще й грає на музичних інструментах. Після того, як всі гості розійшлися, я вирішила допомогти Ігорю, прибрати все за ними. Оскільки жила недалеко і мені було не складно. У процесі прибирання ми дуже розговорилися. Я ще більше дізналася про Ігоря.

Після дня наpoдження Ігоря, всі співробітники почали лояльніше ставитися до нього, по-іншому. А ми з Ігорем стали дуже добре спілкуватися. Так як нам було по дорозі, ми стали ходити разом додому. А в процесі спілкування, я дізналася, що у нас є загальна проблема. Наші родичі не можуть дочекатися весілля. І нам обом це вже набридло. Тому, через кілька місяців Ігор зробив мені пропозицію. Він говорив, що давай одружимося, аби родичі відстали. А потім розлучимося.

Читайте також:ОБOВ’ЯЗКОВО ПРOЧИТАЙТЕ МОЛИТВУ ДО СВЯТОГО ЛУКИ, ПAМ’ЯТЬ ЯКОГО СЬОГОДНІ ВШАНОВУЄМО. КАЖУТЬ, ВОНА ТВOРИТЬ СПРAВЖНІ ЧУДEСА

Але потім все кардинально змінилося. Ігор виявився дуже турботливим і уважним чоловіком. Я більше не хотіла проводити час зі своїми подругами. Мені хотілося швидко прийти додому, щоб побачити чоловіка, і побути з ним разом. Тепер і я стала такою ж сімейною людиною, як мої подруги. У нас наpoдилося троє дітей. Ми дуже щасливі і любимо один одного.

Тепер щовечора ми згадуємо цю кумедну історію. Адже тоді ніхто з нас не міг подумати, що все так обернеться. Хоча мені здається, що в глибині душі, кожен з нас припускав, що ми будемо разом дуже довго.

Ось так звичайний жарт з весіллям зробив двох людей щасливими. Вони, самі того не розуміючи, знайшли свою справжню любов. Тепер вже не потрібно було нікому розлучатися.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page

facebook