fbpx
Суспільство
“У нас зараз із колишньою дружиною прекрасні стосунки” – український письменник та актор Антін Мухарський розповів про свої теперішні взаємини з підтримуючою Путіна Сніжаною Єгоровою

Український письменник та актор Антін Мухарський розповів про свої теперішні взаємини з підтримуючою Путіна Сніжаною Єгоровою.

Зокрема, Антін Мухарський заявив, що зараз не спілкується зі своєю колишньою дружиною, українською ведучою Сніжаною Єгоровою, яка підтримує президента країни-агресора РФ Володимира Путіна. Про це він розповів 1 червня у ефірі каналу “Україна”.

– У нас зараз із колишньою дружиною прекрасні стосунки – ми не спілкуємося. І це найкраще. Я свою чашу цього всього вже випив. Нехай тепер п’ють її діти, інші люди, які в ці чвари втручалися. Я не хочу. Вибачте, – заявив він.

Їх історія кохання була з нещасливим фіналом. Мухарський розлучився з Єгоровою у 2016 році. У них троє спільних дітей: Андрій (2006), Аріна (2010) та Іван (2012). Мухарський після нападу РФ на Україну служив у теробороні, а зараз виступає з концертами на підтримку ЗСУ в американських містах.

Сніжана Єгорова з літа 2021 року разом із дітьми від Мухарського проживає в Туреччині.

26 січня 2022 року вона заявила, що підтримує президента РФ Володимира Путіна.

22 лютого, за два дні до нападу Росії на Україну, Єгорова підтримала заяву Путіна про визнання “незалежності” тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, підконтрольних угрупованням “ЛНР” та “ДНР”.

3 квітня Єгорова у своєму новому Telegram-каналі опублікувала тези російської пропаганди, назвавши знищених російськими окупантами мирних жителів Бучі Київської області “кінематографічною постановкою та фейком”.

Дочка Єгорової, українська ведуча Анастасія Ровінська у відповідь заявила, що нічого людського в її матері більше немає, а також зізналася, що не спілкується з нею понад рік і не несе відповідальності за її слова. Сама Ровінська з родиною наразі в Америці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Антін Мухарський.

You cannot copy content of this page