fbpx
життєві історії
У нашої сусідки, 50-річної Віри Іванівни, почалися коліки в животі, ось тоді всі і дізналися таємницю її життя. Ну що ж, всі ми за неї щасливі! А її історія особлива.  Є у нас сусідка, тітка Віра. Їй 50 років, вона вдова. Чоловіка її і старшого сина не стало років 20 тому в автоаварії, вона залишилася з молодшою ​​дитиною

У нашої сусідки, 50-річної Віри Іванівни, почалися коліки в животі, ось тоді всі і дізналися таємницю її життя. Ну що ж, всі ми за неї щасливі! А її історія особлива.

Є у нас сусідка, тітка Віра. Їй 50 років, вона вдова. Чоловіка її і старшого сина не стало років 20 тому в автоаварії, вона залишилася з молодшою ​​дитиною. Так більше заміж не вийшла, виростила сина, він одружився, переїхав жити до дружини в сусіднє місто.

Тітка Віра – жінка видна, красива, молода, досить повна (вона говорить – апетитна), сміхотлива.

Довгий час Віра Іванівна працювала в школі бухгалтером, а потім різко поміняла заняття і влаштувалася в цілодобовий супермаркет адміністратором. За графіком працює в нічні зміни, її там дуже цінують і поважають.

Ще треба сказати, що тітка Віра дуже доглянута і акуратна. Завжди з зачіскою, манікюром, вдома – ідеальний порядок. Щосуботи – генеральне прибирання, з миттям вікон і вибиванням килимів.

Ось в одну з субот і сталася ця подія.

Було морозний ранок, вночі випав свіжий сніжок і тітка Віра вирішила свій килим почистити. Витягла на вулицю, віником снігу накидала, стала змітати.

І раптом, як охне, присіла, від болю в животі аж скорчилася. Хто був поруч, кинулися до неї, а їй зовсім погано, на коліна стала на цей килим і стогне.

Викликали швидку, приїхала швидко, відвезли. Сусіди килим дочистили, синові передзвонили, сказали, куди матір відвезли.

Через три години син прийшов до її дому, розгублений якийсь. Почали розпитувати, що і як.

Він пом’явся, а потім і каже:

– Ну що, вітайте мене – братик народився, 2,5 кг, 49 см. Здоровий, тільки на місяць раніше терміну!

Всі очманіли!

Як ?! Звідки? Від кого?!

Адже нікого у тітки Віри не було точно! І живота ніякого особливого не було. Та й вік – 50!

Словом, новоспечений татусь знайшовся наступного дня, прямо у лікарні, під тітки Віриними вікнами.

Виявилося, охоронець з супермаркету, Федір. Вони на роботі закохалися, почали зустрічатися, але потайки – так тітка Віра захотіла.

Про те, що Віра Іванівна чекає дитину, вони і не здогадувалися! Вона потім пояснила, що думала – це у неї якась вікова болячка в животі. Навіть боялася до лікаря йти, щоб в лікарню не поклали.

Ось і виносила хлопчиська, абсолютно без лікарського супроводу. Слава Богу, що все добре закінчилося!

Маму з дитиною виписали через тиждень. Назвали малюка Богданчиком.

Батьки його розписалися відразу, зробили навіть невелике весілля для рідних і сусідів. Федір переїхав до тітки Віри. А у її сина через півтора місяці народилася дочка. Тепер дядя Богдан і племінниця Софійка будуть рости і гратися разом! Ось вам і життя!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!