fbpx

“У ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, які заробляв. Росіяни зруйнували затишний будинок лідера українського рок-гурту “Друга ріка” Валерія Харчишина – фото

“Він повністю згорів. Орки потрапили у нього”.

Росіяни зруйнували будинок лідера українського рок-гурту “Друга ріка” Валерія Харчишина.

Варитися вам у честилищі! – побажав ворогам музикант.

Лідер українського рок-гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин 27 березня в Instagram повідомив, що його будинок у Київській області було повністю знищено російськими окупантами.

“Цей будинок – частина мого життя. У ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, які заробляв. Вчора він повністю згорів. Орки потрапили в нього. У моїх дітей тепер немає “їхньої України”. Їм нікуди повернутися. Вони ще про це не знають. Як і не знає мій старший син, який нині на півночі захищає свій дім”, – написав музикант.

Харчишин додав, що у будинку залишалися дві кішки – він не знає, чи вдалося їм вижити. Артист не уточнив, де перебував сам під час обстрілу.

“Чорти в лаптях знищують наші будинки, наше майно, але вони не знищать нас. Не знищать нашу свободу, наші руки, наші знання, наші вміння. Я збудую сотні таких будинків. Ми все відбудуємо. Кожен будинок. Посадимо тисячі дерев. Але спочатку ми знищимо кожного орка, що ступив на нашу землю.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Валерій Харчишин (@valeriy.kharchyshyn_dr)

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, фейсбук Валерій Харчишин

You cannot copy content of this page