fbpx
Шоу-бізнес
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.

Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.

Про те, чи є між ними щось більше, окрім партнерства у танцях і дружби – фаворити шоу “танці з зірками” поки зберігають мовчання, пише Газета.ua.

Але Олександр Прохоров розповів, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з родиною.

“Звичайно, встигли і притертися, адже бачимося один з одним частіше, ніж зі своїми близькими і рідними. З Анею шалено комфортно працювати, ми змогли знайти той компроміс і загальні цілі, які допомагають нам рухатися впевненими кроками на проекті. Дуже вдячний Анюті за самовіддачу, завзятість і любов до справи, якою вона зараз займається”, – сказав він.

Прохоров додав, що йому пощастило другий сезон поспіль з партнерками-спортсменками.

“Хочеться, щоб нашу з Анею пару оцінювали не за розтяжку і гнучкість, а за працю і старанність, з якими ми готуємо кожну нашу постановку. Глядач жадає краси і легкості. і ми над цим працюємо, а це, повірте, нелегко”, – додав він.

Джерело 

Related Post