fbpx

У Олега просити допомоги було марно, він мені завжди повторював, що не чоловіча це робота, що всі жінки через це пройшли і я не виняток. А сам в цей час бігав до своєї матусі, щоб смачно поїсти улюблені страви і пожалітись на мене, яка я погана господиня. Я навіть в якийсь час хотіла покинути чоловіка і втекти до своїх батьків, бо моя свекруха замість добавити своєму синочку розуму, навпаки, налаштовувала Олега проти мене

Коли я виходила заміж за Олега, то я думала, що в нас велике кохання і справжні почуття. Жити ми пішли окремо на квартиру, яка дісталась Олегу від бабусі.

Десь через півтори року у нас народився син, а через ще два роки, і донечка Яринка.

На початку все було гарно, романтично, та з появою дітей ми з Олегом почали віддалятись один від одного.

Чоловік часто затримувався на роботі, а я вдома була заручницею своїх дітей. За цією всією рутиною я й не помітила, що перестала за собою стежити, в мене інколи просто не було часу і сили, щоб наготувати їсти.

У Олега просити про допомогу було марно, він мені завжди повторював, що не чоловіча це робота, що всі жінки через це пройшли і ти не виняток.

А сам в цей час бігав до своєї матусі, щоб смачно поїсти свої улюблені страви і пожалітись на мене, яка я погана господиня.

Я навіть в якийсь час хотіла покинути чоловіка і втекти до своїх батьків, бо моя свекруха замість добавити своєму синочку розуму, навпаки, налаштовувала Олега проти мене.

Одного разу на дитячому майданчику я познайомилась з бабусею, яка гуляла зі своїм внуком. Ця жіночка дала мені багато слушних порад.

Інколи ми забагато беремо на себе, щоб відгородити своїх коханих від зайвих клопотів, та так робити – велика помилка. І коли нам важко, ми завжди повинні просити допомоги.

Лише побувавши на нашому місці, інша сторона зможе зрозуміти наш стан. Я все частіше почала вигадувати різні історії, щоб залишити чоловіка сам на сам з нашими дітьми.

Щоправда, напочатку залишала не на довго, а згодом ми дійшли до того, що я вечорами почала з дівчатами ходити на фітнес.

Через якийсь час ми з чоловіком влаштували дітей у садочок, а я вийшла на роботу.

Почала стежити за собою, змінила спортивні штани на елегантну спідничку.

Згадала, як це користуватись косметикою. І навіть не знаю, як це пояснити, але стосунки між мною і моїм чоловіком сильно змінилися.

Тепер мій Олег може навіть порадувати нас смачним сніданком. Інколи я навіть зауважую як Олег мене ревнує.

Тільки тепер я побачила і відчула, що наша сім’я потрібна не лише мені, а й моєму чоловікові.

Насправді, щоб у вас була міцна сім’я, потрібно двом працювати над стосунками.

А жінка завжди має бути привабливою, і не лише для чоловіка, а найперше, щоб самій собі подобатись.

Навіть і не знаю що би було, якби я тоді пішла від Олега, та рада що залишилась, адже у нас дуже гарна сім’я і ми щасливі разом.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page