fbpx

У Олени не привиті сімейні цінності і вона нікудишня господиня. На все це ми закривали очі, допоки у брата не народився первісток. Олена не лише відмовилась від природнього годування, а й з першого дня користується послугами няні, яка робить майже все за неї. І це при тому, що наша невістка ніде не працює. Свій день вона може провести в салонах краси чи на шопінгу. Мій обов’язок – врятувати брата, і я це зроблю

Мій обов’язок – врятувати брата, і я це зроблю.

В порівнянні із моїм веденням життя і побуту у моїй сім’ї, дружина мого брата просто спантеличила нашу родину своїм ставленням до сім’ї, що призвело до напружених стосунків між нами.

У моїх батьків нас двоє дітей, я і мій молодший брат Назар. Різниця між мною і моїм братом сім років.

З самого малечку Назара я дуже любила піклуватись про нього і завжди переймалась його життям і підтримувала його у досягненні успіхів у кар’єрі.

Мій брат змалечку захоплювався фізикою і математикою, що допомогло йому у виборі сьогоднішньої професії, адже працює Назар в ІТ-компанії, і досить пристойно заробляє.

Коли брат повідомив нам, що хоче створити сім’ю, то ми так сильно раділи за нього. А все тому, що через професію, він не часто виходив в люди і ми навіть з батьками хвилювалися з цього приводу, де і коли він має зустріти свою другу половинку.

У моїй сім’ї все гармонійно, ми з чоловіком хоч і обидвоє працюємо, та завжди знаходимо час для спілкування з нашими дітками, а у нас їх двоє. А це донечка Даринка і синочок Устимко.

Моя мама навчила мене майже всьому, що повинна вміти гарна господиня.

В хаті в мене чистота і все охайно складено. І свою сім’ю я завжди радую смачними стравами і свіжою випічкою. Я знаю, що коли до мене несподівано зайдуть гості, у мене завжди знайдеться чим їх пригостити.

Та Олена, дружина мого брата, сильно відрізняється від мене. У неї не привиті сімейні цінності і вона нікудишня господиня.

На все це ми закривали очі, допоки у брата не народився первісток, мій маленький племінник Остапчик. Олена не лише відмовилась від природнього годування малюка, а й з першого дня користується послугами няні. Яка робить майже все за неї.

І це при тому, що наша невістка ніде не працює. Свій день вона може провести в салонах краси чи на шопінгу. А ще, наша невістка дуже захоплюється йогою.

Вся ця ситуація дуже важка для мене, я не можу змиритися з тим, що Олена недостойна мого брата Назара, що вона нереалізована, як особистість і утриманка мого брата.

Через те що я намагаюсь дати Олені слушні поради, у нас виникають конфліктні ситуації.

Як знайти той правильний підхід, і допомогти брату?

На мою думку, маленькій дитині вкрай необхідна турбота і тепло мами, а не няньки, а моєму брату потрібна турботлива дружина а не фіфочка, яка зациклена на розвагах і своєму зовнішньому вигляді.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page