fbpx
Шоу-бізнес
У Павла Зіброва – ювілей! Подарунки від дружини та доньки так розчулили співака, що той ледь стримував сльози: “Моя віддушина” (фото)

У Павла Зіброва – ювілей! Подарунки від дружини та доньки так розчулили співака, що той ледь стримував сльози: “Моя віддушина”

21 червня володар найпишніших вусів країни планував святкувати день народження на сцені. Але через війну приймає привітання вдома. Хто подзвонив, а хто приїхав особисто.

Що-що, а святкувати дні народження родина Павла Зіброва завжди вміла! Проте через початок повномасштабної війни гучні застілля та вечірки не на часі. Зараз народний улюбленець виступає на благодійних концертах перед ЗСУ. А нещодавно випустив композицію про те, як мільйони українців залишили свої домівки. Пісня отримала назву “Я так хочу додому”.

Першими зіркового іменинника привітали дружина Марина та донька Діана.

Та сама кохана, яку Зібров шукав “цілих 10 літ” (слова з пісні “Марина”), подарувала чоловікові магнолію. Її Павло Миколайович вже посадив на подвір’ї.

Жінка добре знається на хобі співака. Бо садівництво, та й загалом земельні роботи – віддушина Народного артиста.

Донька Діана, в смартфоні якої зберігаються тисячі знімків зіркового батька, подарувала імениннику фотокартину.

Дівчина розповіла, хто саме надихнув її на таку креативну ідею.

“Я бачила таке в Інтернеті у західних зірок. Подумала: було б класно зробити Павлу Миколайовичу такий подарунок. Це колаж з різних фотографій. На згадку про всі-всі-всі моменти, якi були у житті. Йому такий подарунок дуже сподобався”, – телефоном розповіла Діана Зіброва.

Особисто приїхати та привітати Павла Миколайовича з днем народження не змогли більшість зіркових друзів. Ірина Білик зараз за кордоном. Аліна Гросу з родиною в Чернівцях. Віталій Козловський на благодійному концерті у військовій частині. Але всі вони телефоном привітали Павла Зіброва.

Тож головні вуса країни святкує ювілей в сімейному колі. Серед гостей і куми: композитори Петро Мага та Юрій Рибчинський. Щодо побажання собі на день народження, то тут Павло Зібров дуже лаконічний.

“Зараз ми усі єдині в бажанні – щоб якнайскоріше закінчилась війна!”, – поділився з “Сьогодні” зірковий іменинник.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page