fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Шоу-бізнес
У розкішному халаті на тлі листя: Катя Осадча показала, як гуляє з сином

Катя Осадча, не так давно опублікувала в своєму Instagram фото з Італії, де вона відпочивала з чоловіком , порадувала передплатників новими знімками.

На них телеведуча відображена в одному зі столичних парків на тлі опалого жовтого листя під час прогулянки з сином Іваном.

Читайте також: «НАВІЩО Ж ТИ ЗЛЕТІВ?»: ТІНА КАРОЛЬ ПОТРАПИЛА У НЕЗРУЧНУ СИТУАЦІЮ ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ

Малюк спить собі в колясці, а його зіркова мама тим часом позує в вишневого кольору халаті, розшитому світлим орнаментом.

При цьому штани Каті пошиті точно з такого ж матеріалу з ідентичним візерунком. А доповненням до образу служать білосніжні кросівки і футболка.

“Одного разу осіннім днем ​​… осінь, люблю”, – підписала знімок Осадча.

Джерело.

Related Post

facebook