fbpx

У Руслани Писанки з’явилася спадкоємиця

Відома українська актриса і телеведуча Руслана Писанка представила свою театральну наступницю. Кілька сезонів Руслана грала одну з головних ролей у відомому українському спектаклі “Поїзд” Одеса-Мама”.

З цією постановкою трупа об’їздила всю Україну. Але через участь в новому сезоні телевізійного шоу “Зважені та щасливі” у Руслани просто не залишилося часу на театр.

Догляд головної зірки “Потяги” став справжнім ударом для всієї творчої команди, продюсери кілька місяців шукали заміну, численні пошуки довгий час не приносили результатів. Поки одного разу на кастинг не прийшла молода і харизматична актриса Тамара Антропова.

Її кандидатуру схвалила і Руслана Писанка. За спиною у дівчини багаторічний досвід. Учениця відомого ті атрального режисера і педагога Едуарда Митницького. Між іншим, своєю хрещеною мамою в кіно і театрі Тамара вважає Аду Роговцеву.

Читайте також: ВДОВА Х’Ю ХЕФНЕРА ПОРУШИЛА МОВЧАННЯ ПІСЛЯ ЙОГО CМEPТI

“По фактурі Тамара, звичайно, зовсім не така, як Руслана, але вона бере іншим, – розповів напередодні вистави, який пройде в столиці 31 жовтня в Театрі оперети Олег Філімонов. – Вона драматична актриса, але при цьому дуже пластична, закінчила циркове училище , пластично танцює, сідає на шпагат.

Спектакль придбав іншого звучання, змістилися акценти, що теж добре. Ми вже вирушили в тур , постановка за участю. Тамари має великий успіх. Упевнений, що глядачі, які бачили цей спектакль з Русланою, знайдуть для себе багато інтересног в оновленій версії”.

За словами Філімонова, незважаючи на те що з Русланою його пов’язують десятиліття дружби і спільної роботи, навіть він довгий час не міг з нею зв’язатися, щоб отримати добро на нову героїню.

“За умовами шоу Руслана не виходила на зв’язок. У них забрали телефони, гаджети. У неї все нормально, але за контрактом до Нового року вона не може показуватися на публічних заходах. Руслана здорово схудла!Але я, як людина багато разів в житті сидів на дієтах, скажу: втрачаєш вагу з легкістю, головне – все це не повернути.

Для здоров’я важко і з графіком акторським непросто, ввечері працюєш, а потім потрібно повечеряти, адже останній раз їж о другій годині дня, на сцену виходити ситим не можна. Загалом, все це складні психологічні труднощі нашої роботи “.

В даний момент Руслана Писанка успішно реалізовує себе в новому проекті, бажає Тамарі Антропова удачі і щиро вірить, що її наступниця прекрасно впорається з роллю, зуміє підкорити глядачів і привнести в спектакль свою індивідуальність і родзинку.

Джерело.

You cannot copy content of this page