fbpx
життєві історії
У спадок мені дісталася квартира і невеликий бізнес, і тепер я до них прив’язана. Мені дуже важко продати спадок у нашому райцентрі і переїхати. Розумію, що магазин який у нас є, в місті не купити, до того ж це пам’ять про батьків

У спадок мені дісталася квартира і невеликий бізнес, і тепер я до них прив’язана. Мені дуже важко продати спадок у нашому райцентрі і переїхати. Розумію, що магазин який у нас є, в місті не купити, до того ж це пам’ять про батьків.

Мені 25 років, чоловікові 28, а синові 5 років. Рік тому у мене раптово не стало батьків. Вони залишили мені в спадок квартиру і невеликий бізнес.

Вся проблема в тому, що ми живемо в маленькому містечку і давно мріяли і збирали гроші на переїзд в велике сусіднє місто, в обласний центр. Мені дуже важко продати спадок у нашому райцентрі і переїхати.

Розумію, що магазин який у нас є, в місті не купити, до того ж це пам’ять про батьків, вони все життя віддали за нього, магазин приносить дохід, нехай невеликий, але стабільний, але я займаюся ним повністю сама.

У нас росте дуже активна дитина, хочеться віддати його в хорошу школу, на секцї по спорту. Тут, в нашому містечку, нічого такого немає. Чоловік сказав, що розуміє мене і підтримає будь-яке рішення, але я знаю, що він теж давно хотів переїхати. Дуже хотілося б отримати пораду з боку.

Гроші на житло у великому місті у нас є, ми зібрали, вже і квартиру придивилися. Але що мені робити з цією спадщиною – просто не знаю.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page