fbpx
Суспільство
У США заявили, що українці мають право стріляти по артилерії РФ на російській території – подробиці

Російська артилерія, яка веде вогонь по українських позиціях з території РФ, є цілком виправданим об’єктом для ураження, вважає експосол США в Україні Вільям Тейлор.

– Якщо ми говоримо про російські військові підрозділи, які ведуть вогонь по українській стороні, – це і є цілі. Немає значення, де вони розташовані – в Україні або Росії, – сказав  експосол США в Україні, віцепрезидент Інституту миру Сполучених Штатів Вільям Тейлор, якого цитує видання “Укрінформ”.

Тейлор вважає, що в такій ситуації російська артилерія, що стріляє з території РФ, буде цілком виправданими цілями для ураження.

Дипломат погодився, що Україна потребує більше військової допомоги. При цьому, за його словами, ключове значення має терміновість поставок: чим швидше, тим краще.

Зокрема, Тейлор нагадав, що Росія також має великий арсенал зброї, яким завдає значних ударів по українських позиціях. Тож системи HIMARS та MLRS забезпечать ЗСУ додаткову відстань, щоби не бути ураженими ворожим вогнем.

– Сполучені Штати мають робити більше, надавати додаткову індивідуальну зброю, взагалі більше видів зброї. Системи HIMARS та MLRS – це гарний хід, добре, що адміністрація прийняла таке рішення. Зараз вони можуть розширити це й надіслати більше боєприпасів, ракет для цих пускових установок, це важливо. Сполучені Штати мають підтримувати Україну просто зараз усім, чим можемо.

Слава україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page