fbpx
життєві історії
“У сусіда – хата біла, у сусіда – жінка мила, а у мене…” Як у тій пісні, може, когось теж торкнеться ця історія? Одного разу сказала чоловіку: “Григорію, сьогодні бачила, як сусід Василь ніс своїй жінці квіти. У них це часто – така романтика.” На що Григорій з насмішкою відповів: “Гроші на вітер”. Та мені в такі миті, ох як було не до жартів. Навпаки – сумно. Таке було враження, що випрошую у чоловіка хвилини уваги, миті радості

“У сусіда – хата біла, у сусіда – жінка мила, а у мене…” Як у тій пісні, може, когось теж торкнеться ця історія?

Звати мене Ніна, ще трішки і буду пенсійного віку, але не виглядаю на свої роки. Так кажуть знайомі, а мене це тішить. Мій чоловік Григорій ніколи не був романтиком.

Лише пам’ятаю до весілля подарував два чи три букети – і все… А я так люблю квіти! Потім, у сімейному житті, казав: “Ніно, я не розумію тих жінок, навіщо їм здались ті квіти, вони ж зів’януть, яка користь від них?”

А я собі думала: є і дуже велика користь, бо якщо чоловік дарує жінці квіти – вона розцвітає, стає щасливою, відчуває, що потрібна йому… І мова йде не лише про квіти, а про інші маленькі подаруночки. Григорій ніколи їх не дарував.

Я не відчувала тієї уваги, про яку співробітниці не раз говорили під час обіду, про ті маленькі жести уваги від своїх чоловіків. Можливо, слухаючи, дещо заздрила жінкам.

Одного разу сказала чоловіку: “Григорію, сьогодні бачила, як сусід Василь ніс своїй жінці Мар’яні квіти. У них це часто – така романтика.”

На що Григорій з насмішкою відповів: “Гроші на вітер”. Та мені в такі миті ох як було не до жартів. Навпаки – сумно. Таке було враження, що випрошую у чоловіка хвилини уваги, миті радості.

Щоб компенсувати той брак уваги від нього, часто довгими вечорами вмикала телевізор, дивилась мелодрами, а по закінченню – плакала в подушку скільки могла. Григорій в такі хвилі вже й не питав: “Що з тобою?”

Читайте також: Батьки Андрія як почули, що Інна чекає дитину у вісімнадцять років, відразу ж сказали, що їх сину ще зарано батьком ставати, а самій Інні порадили добряче подумати, чи треба їй це. В Інни і в думках не було нічого такого. Вона сама поставила на ноги Назарка. А коли він привів на знайомство свою Тетянку, в якої вже була дитина від попередніх стосунків, то Інна розплакалася, але від щастя

Тепер, коли стільки років прожили разом, запитаєте чи щаслива? Відповідь сама напрошується…

Якщо зараз хтось читає цю розповідь, а має схожу ситуацію, робіть висновки. Не терпіти, не мовчіть, не сподівайтесь, бо не зможете змінити людину, яка мінятись не хоче.

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page