fbpx
життєві історії
У свекрухи, свекра і у всієї рідні чоловіка звичка, як на мене – дуже безглузда і противна. Треба при зустрічі з усіма цілуватися-чмокатися! Ну фу! Мене ще під час зустрічання з майбутнім чоловіком напрягала ця традиція, в моїй родині так не заведено, тільки коли довго, наприклад, не бачилися, чи розставалися на якийсь час, ну і між найближчими. Зараз самі знаєте, які часи настали. Недавно при зустрічі зі свекрухою я таки відмовилася чмокатися

Ще коли ми тільки зустрічалися з моїм майбутнім чоловіком, мене вже тоді напрягала ця їхня традиція. Він вперше мене представляв комусь із рідні – і вони вже лізли до мене чмокатися.

А в чоловіка родина, щоб ви розуміли, велика: його батько й мати з багатодітних родин, тому всіх цих двоюрідних-троюрідних братів-сестер-тьоть-дідьків-бвбусів-дідідусів…

В моїй родині того не було, тільки коли довго, наприклад, не бачилися, чи розставалися на якийсь час, ну і між найближчими, а не з якимись троюрідними тітками.

Ну, одним словом, з рідко баченими і малознайомими родичами мені таке не до смаку було ні тоді, ні зараз.

Звичайно, маму-тата-бабуську і дідуся можна чмокати, а от вже з далекими і незнайомими родичами – то так собі перспектива, яка мене ніколи не манила.

Коротше, н в захваті я від таких звичаїв, якщо чесно. Ну фу ж! Я багато разів говорила про це чоловікові, але він просить мене заради поваги до його рідні дотримуватися такої традиції.

Зараз самі знаєте, які часи настали. Недавно при зустрічі зі свекрухою я таки відмовилася чмокатися. Так вона така ображена ходить вже другий тиждень, куди там! Відмовилася навіть у ці вихідні з нашими синочками посидіти, коли і в мене, і в чоловіка зміна на суботу припала. Довелося мені з роботи відпроситися.

Чоловік каже, не звертай на маму уваги, передметься. Та я й не звертаю. Мені навіть смішно, ну як для людей це може бути так принципово? Невже щось глобальне трапиться, якщо ми не поцілуємося при зустрічі? Що від цього зміниться? Ну дитячий садок, чесне слово.

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook