fbpx
Суспільство
У той час, коли Лорак замовчує російське вторгнення в Україну, ї колишній чоловік-красень повернувся в Україну. Допис про своє повернення Налчаджіоглу написав українською

У той час, коли Лорак замовчує російське вторгнення в Україну, ї колишній чоловік-красень повернувся в Україну.

Допис про своє повернення Налчаджіоглу написав українською мовою.

Український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджіоглу разом із нареченою, українським візажистом Лілією Реус повернувся до України з Туреччини. Про це вони повідомили 1 липня на своїх сторінках у Instagram Stories.

“Нехай буде весна”, – написав українською мовою Налчаджіоглу, розмістивши фото, якою зображено дорогу в Україні. Він зазначив, що знімок було зроблено рано вранці.

Наречена Налчаджіоглу повідомила, що вони повернулися напередодні її дня народження.

“Сьогодні останній день мого 25-річчя. Мама готується”, – підписала фото.

Нагадаємо, що Налчаджіоглу став відомим в Україні як чоловік української співачки Ані Лорак. Вони одружилися 15 серпня 2009 року, а в січні 2019-го розлучилися. У шлюбі у пари народилася дочка Софія.

Після початку війни Налчаджіоглу засудив російську агресію проти України. “Люди запитують, чому я підтримую Україну. Тому, що я жив в Україні останні 17 років, це моя країна”, – написав він тоді.

У березні 2022 року колишній чоловік Ані Лорак разом із Реус та її дочкою від попередніх відносин виїхали до Туреччини.

Ані Лорак, яка замовчує війну РФ проти України, наприкінці червня засвітилася в Москві в компанії російських артистів, які знаходяться або в списках санкцій, або в базі сайту “Миротворець”.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.