fbpx
Суспільство
“У цій ситуації виставляти такі фото публічній людині – щонайменше дивно. Не розумно. Тим більше, що відсутні дописи зі співчуттям та підтримкою рідної країни та людей”, – відреагували у коментарях українці. Це – про світлини дружини олігарха і президента футбольного клубу “Менталіст”

15 липня дружина українського бізнесмена і олігарха Олександра Ярославського, який є президентом футбольного клубу “Менталіст” і який 12 липня повернувся до України, опублікувала в Instagram першу публікацію за п’ять з половиною місяців.

У дописі Марина Ярославська розмістила світлини, на яких вона позує під час відпочинку на яхті в Сен-Жан-Кап-Ферра, Блакитний берег Франції.

“Літо”, – підписала вона фото.

“Люди з іншої реальності”, – почали коментувати публікацію підписники.

“У цій ситуації виставляти такі фото публічній людині – щонайменше дивно. Не розумно. Тим більше, що відсутні дописи зі співчуттям та підтримкою рідної країни та людей”, – відреагували у коментарях українці.

Дружина Ярославського залишила коментарі без відповіді.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marina (@marinka)

Нагадаємо, 25 лютого, наступного дня після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, Марина Ярославська розмістила на своїй сторінці український прапор із написом англійською мовою “Зупиніть війну в Україні”.

Вона не зазначила, що Росія є країною-агресором.

Марина Свєнтицька та Олександр Ярославський познайомилися у 2004 році. Після 12 років спільного життя Ярославський зробив Марині пропозицію. Весілля наречені зіграли в Лондоні.

Для Ярославського шлюб із Мариною Свентицькою є третім. Пара виховує трьох дітей – сина та двох дочок.

Олександр Ярославський старший за свою молоду дружину на 29 років.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.