fbpx
Цікаве
У вашій родині часто хворіють діти? Почастішали конфлікти на роботі? Зникло порозуміння з чоловіком? Не поспішайте до ворожбитів, сподіваючись на раптове поліпшення ситуації. Спробуйте просто очистити оселю від негативної енергетики

Найбільшу небезпеку таять речі, що їх презентували неприємні вам люди. Спробуйте просто очистити оселю від негативної енергетики.

У вашій родині часто хворіють діти? Почастішали конфлікти на роботі? Зникло порозуміння з чоловіком? Не поспішайте до ворожбитів, сподіваючись на раптове поліпшення ситуації.

Спробуйте просто очистити оселю від негативної енергетики. Зазвичай вона проникає у житло з новими речами. Найчастіше – з подарунками. Найбільшу небезпеку таять речі, що їх презентували неприємні вам люди.

Колега принесла книги, що залишилися від ушедшої мами, а сусідка віддала одяг доньки, яка раптово схудла? Негайно винесіть цей секонд-хенд із хати! Адже разом із ним приходить не просто чужа, а ворожа енергетика.

Біотерапевти радять без жалю позбавлятися як від старих, непотрібних речей, так і від неприємних подарунків, навіть якщо ці презенти вартують великих грошей. Адже вони перекривають вам шлях до успіху, не дозволяють втілювати задуми.

Перегляньте, що стоїть на полицях вашого серванта. Відразу винесіть з дому надбитий та тріснутий посуд, навіть якщо це родинна реліквія. У домі, де є дівчата, немає місця для штучних букетів і картин з засушених квітів! Шкода, що в українців ніяк не приживається європейська традиція перед Різдвом викидати старі речі.

А тепер кілька практичних порад.

Поставте у старому серванті по кутках склянки з сіллю. Протримайте її там не більш як три доби і пустіть за водою. При цьому слід сказати: куди сіль, туди проблеми.

Ганчіркою, змоченою у солоній воді, протріть старі меблі і… нові подарунки. М’які меблі взагалі рекомендовано хоча раз на рік висовувати з кутків, а ще краще – переставляти, щоб обновити енергію і вивільнити всю негативну енергію.

Періодично очищуйте дім полум’ям церковної свічки. Особливо це ватро робити після візиту небажаних гостей. Із запаленою свічкою пройдіться усіма кімнатами за годинниковою стрілкою. У кутках і над меблями треба затриматися на кілька хвилин.

Вогонь уособлює космічну енергію, завдяки його енергетичним властивостям можна точно визначити місця нагромадження негативних згустків. Якщо вони є, то свічка потріскуватиме під час горіння, а полум’я коливатиметься ніби від вітру.

І наостанок: біоенергетики рекомендують обставити дім такими речами, в яких ви бачите себе у найближчому майбутньому.

Мрієте знайти пару – повісьте навпроти робочого столу малюнок, де зображено закоханих. Хочете купити машину – придбайте іграшкову модель і тримайте вдома на видному місці. Успіхів!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!