fbpx
життєві історії
У Зіни звичайна сім’я, чоловік, двоє маленьких дітей, іпотека: – Допрацьовую місяць і звільняюся! Йду геть, але за такі копійки більше працювати не буду. Дешевше вдома сидіти! Нехай чоловік заробляє. Забезпечує сім’ю!

Зінаїда , не витримала і почало розказувати подрузі про себе. Хоч її все розкаже.

– Допрацьовую місяць і звільняюся! – поділилася знайома, Зінаїда. – Йду геть, але за такі копійки більше працювати не буду. Дешевше вдома сидіти! Нехай чоловік заробляє. Забезпечує сім’ю…

У Зіни звичайна сім’я: чоловік, двоє маленьких дітей, іпотека.

Вийшло так, що після декрету Зіні довелося шукати нову роботу, і знайшла вона її з великими труднощами: до матусі з двома дітьми ясельного віку, роботодавці ніякого інтересу не проявляли.

Навіть не дивлячись на запевнення про те, що з дітьми буде сидіти бабуся. На співбесідах тільки зітхали і обіцяли передзвонити.

А потім підвернулася це місце. Мінуси було видно відразу: складний жіночий колектив, великий обсяг роботи, а головне, маленька зарплата.

– Ну все одно це більше, ніж нічого! – розсудила Зіна. І погодилася. – Треба ж з чогось починати…

А тепер ось звільняється, не пропрацювавши й півроку.

– Чому все кругом говорять, що я нічого не роблю? – не розуміє Зінаїда. – Я втомилася! За ці копійки, працюю цілий день! Квартира не прибрана, діти у мами цілими днями. Я приходжу ввечері і падаю обличчям вниз, живу від години до години. У неділю вже з ранку у мене поганий настрій – завтра знову на роботу!

А найголовніше – за що? Я цих грошей в бюджеті майже не відчуваю… Як раніше вважала копійки, так і тепер. А всі говорять – треба працювати, з чогось починати, і так п’ять років вдома просиділа – то з однією дитиною, то з іншою! Мама, як дізналася про моє звільнення, мало не плаче… Вона повністю на себе дітей взяла, щоб дати мені можливість працювати, а тепер…

– А чоловік, що говорить?

– Та й він не в захваті, що найприкріше! Засмучений. Просив терпіти… Каже, а коли ти в такому випадку зможеш працювати? І де? Не знаю, коли і де, але це теж не життя. Прийду в себе, знайду щось інше. Але за що попало більше хапатися не стану! Тільки піду працювати на хорошу роботу та зарплату.

А ви вірите, що є ситуації, коли дешевше вдома сидіти, ніж працювати? Або коли роботи особливо немає, а гроші потрібні, треба не вернути ніс, а братися за все, що є?

Будь-яка зарплата більше, ніж нічого, і під лежачий камінь вода не тече?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!