fbpx
Цікаве
Україна і НАТО – перспективи й прогноз на з жовтня-2022 по жовтень 2023 року: екстрасенс і таролог зробила свіжий розклад і побачила дещо цікаве. Як будуть розвиватися наші стосунки – екстрасенсом названо місяць

Україна і НАТО – перспективи й прогноз на з жовтня-2022 по жовтень 2023 року: екстрасенс і таролог зробила свіжий розклад і побачила дещо цікаве. Як же будуть розвиватися наші стосунки?

Екстрасенс і таролог Наталія Розумовська зробила свіже передбачення для України в контексті взаємин між нашою країною і альянсом.

Питання: Україна + НАТО, здійсниться цей союз чи ні?

– Вже у грудні цього року відбудеться розмова про це, – говорить пані Наталія.

Карта «Книга» каже про те, що пишуться правила, розписується якась послідовність, алгоритм. Це ще не сама подія, але це папір, який підписується. І це буде листопад.

Грудень – надія.

2023 рік.

Карта «Башта» випадає на січень – це можуть бути підписані певні домовленості. Буде якесь серйозне засідання. Але у січні справа ще відкладеться.

Літо-2023 несе остаточне підписання документу, але початок буде закладено у жовтні-листопаді поточного року.

Тобто, як я передбачаю, це все розтягнеться на ось такий період часу.

На завершення передбачення екстрасенс витягує карту Архангела Салафіїла, який говорить: треба просто почекати, витримати до 23-року. Тарологиня наголошує: не завадить молитися саме цьому Архангелу, тобто через нього – Богу – це полегшить очікування, посилить нас в нашій бороьтбі.

Що ж, будемо вірити у світле майбутнє нашої України, молитися, триматися, і робити кожен на своєму місці щось для нашої спільної Перемоги.

Слава Україні і ЗСУ! Захисти нас, Всевишній!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.