fbpx

Україна воює за те, щоби не бути Росією. Але це неможливо робити, одночасно діючи як Росія. На кону дуже багато, у тому числі для нашого руху до членства в ЄС. Бо різні опції росій у Євросоюз не беруть. Не вірите – спитайте у Туреччини

Україна воює за те, щоби не бути Росією. Але це неможливо робити, одночасно діючи як Росія.

Давайте будемо чесними: 5, Прямий та Еспресо з ефіру відключила Банкова. І це не військова цензура, а політична.

Не знаю, чи пов’язане це з прогресом у переговорах з РФ та можливою угодою, яку доведеться продавати населенню (і яку у разі трешу ці канали критикували би). Але як міжнародник, точно знаю: диктатура поглинає та засмоктує м’яко і непомітно. Зробивши один крок, складно утриматися від другого, третього, і у якийсь момент опиняєшся за всіма червоними лініями.

Наступною на відключення цілком може бути ЄвроПравда, бо ми знову напишемо про реальну картину. Або УП, або НВ, або будь-яке інше ЗМІ. Мета – щоби інші це побачили і надалі писали те, чого чекає влада. Самі, без вказівки. Щоб чого не вийшло.

Саме так починалася нинішня російська цензура у нульових, на початку Путіна.

Тому, колеги-журналісти, давайте не будемо мовчати.

А мовлення 5, Прямого та Еспресо повинне відновитися невідкладно. Я не є глядачем цих каналів від слова взагалі, але це не має значення. Бо на кону дуже багато, у тому числі для нашого руху до членства в ЄС. Бо різні опції росій у Євросоюз не беруть. Не вірите – спитайте у Туреччини.

Сергей Сидоренко, редактор в Європейська правда

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page