fbpx

Україна виграє війну! – заявив колишній ватажок донецьких бойовиків, експолковник ФСБ Ігор Гіркін. Ось як Стрєлков обгрунтував свою впевненість – відео

Україна виграє війну! – заявив колишній ватажок донецьких бойовиків, експолковник ФСБ Ігор Гіркін.

Терорист, який керував російськими бойовиками на окупованому Донбасі, визнав, що Росія наразі не здатна нормально мобілізувати свою армію.

Колишній ватажок донецьких бойовиків Ігор Гіркін на прізвисько Стрєлков визнав, що Україна отримає перемогу у війні з Росією. Відео з’явилося на відеохостингу YouTube.

Дещо раніше Гіркін на камери вже говорив про проблеми у російській армії. А нещодавно відкрито заявив про те, що РФ не виграє цю війну проти України через оперативну мобілізацію українців, низьку якість своєї армії та стан економіки.

«Без мобілізації, зокрема мобілізації економіки, цю війну виграти Російська Федерація не зможе. Ніяк»‚– сказав ексватажок терористів.

За словами Гіркіна, перемогу отримає Україна. Аже у нашої країни є всі можливості зібрати півмільйонну армію та забезпечити її новітнім озброєнням від західних партнерів.

Раніше експолковник ФСБ Гіркін назвав керівництво Росії фанерними маршалами.

За словами Гіркіна, у ситуації, що склалася на фронті, перед Кремлем є два варіанти розвитку подій. Перший – Росія переходить до тотальної війни. Для цього додатково мобілізовують ще понад 200 тис. солдатів. Другий варіант – повернутися до «мінських угод» у новій обгортці.

Слава ЗСУ і Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page