fbpx
Шоу-бізнес
Українська актриса Ксенія Мішина поділилася, як вона плакала, виїжджаючи з України, як їй було нестерпно важко: “Вперше таку сильну, патріотичну та безкомпромісну любов до своєї країни мені подарувала або, швидше, розкрила в мені війна”

Українська актриса Ксенія Мішина, яка виїхала з України на роботу до Бельгії, 11 травня в Instagram розповіла, як уперше відчула гостру любов до батьківщини.

“Зізнаюся. Вперше таку сильну, патріотичну та безкомпромісну любов до своєї країни мені подарувала або, швидше, розкрила в мені війна. Особливо ясно я усвідомила це в момент перетину кордону. Хоча я їхала до Європи за запланованим та підписаним за півроку до війни контрактом, але спектр почуттів був неймовірним… Раніше я бачила таке тільки у фільмах і вважала це романтизацією, але життя мені це показало… Любов і прихильність до своєї землі – ці почуття не сплутаєш ні з чим. Особливий коктейль. практично вила”, – зізналася актриса.

Як вона зазначила, причиною було розпираюче почуття болю та кохання одночасно.

“Я не знаю, що це, але найбільше сподіваюся, що цей істинний патріотизм народився в душі кожного українця. І ось тепер щодня ми з [моїм сином] Платоном мріємо і уявляємо той день, коли відчинимо двері своєї квартири та вдихнемо знайомий запах затишку та безпеки. Ми постійно говоримо про те, як довго-довго сидітимемо вдома, валятимемося на своїх ліжках, дивитися телевізор, поливати квіти і медитуватимемо зі своїм Буддою”, – написала вона.

Мішина зізналася, що мріє вдома “знов запалювати свічки та з величезним коханням прибирати кожен куточок свого житла”, при цьому не вважаючи домашні справи рутиною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ксения Мишина (@misha.k.ua)

“Тепер ми знаємо – цінність кожного моменту має набагато вищу ставку! Ми більше ніколи не будемо колишніми! Ми будемо ще кращими!” – завершила пост актриса.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.