fbpx
Суспільство
Українська актриса Ольга Сумська, яка достатньо близько спілкувалася з Русланою Писанкою, показала останнє повідомлення, яке їй надійшло від пані Руслани: “Перенесла. А що робити? Слава богу, лікарі виявилися багаторічними практиками і в простій лікарні все зробили. Олю, прагну до цього”

Українська актриса Ольга Сумська, яка достатньо близько спілкувалася з Русланою Писанкою, показала останнє повідомлення, яке отримала від пані Руслани.

19 липня Ольгаа Сумська розмістила у Instagram Stories скріншот останнього повідомлення від своєї колеги по сцені і подруги Руслани Писанки, яка пшла з життя напередодні вночі у Німеччині.

“Перенесла. А що робити? Слава богу, лікарі виявилися багаторічними практиками і в простій лікарні все зробили. Тепер з двох сторін на щиколотці два величезні шрами. Олю, мрію в житті і на сцені носитися з колишньою спритністю. Прагну до цього”, – написала Сумській Писанка. Ймовірно, йдеться про операцію на пошкодженій на початку лютого нозі.

Нагадаємо, у лютому актриса знепритомніла на сцені і під час падіння зламала ногу. Тоді ще Руслана Писанка говорила, що без хірургічного втручання не обійтись.

Варто зазначити, що Ольга Сумська не уточнила, коли саме було надіслано їй Русланою повідомлення, але раніше вона говорила, що спілкувалася із колегою за два тижні до її відходу.

У ЗМІ повідомляють, що німецькі лікарі діагностували у зірки українського телебачення тяжке захворювання, яке вона приховувала.

Фатальні плдії прийшли у її життя пані Руслани лютому 2022 року: у Писанки не стало мами, а кілька років до цього – брата.

Актриса, з якою пішла ціла епоха українського ТБ, народилася 1965 року в Києві. Стала лауреаткою Державної премії України імені Олександра Довженка за акторську роботу у фільмі “Москаль-чарівник”, крім того Руслана Писанка – володарка ордена Святого Володимира. До останнього працювала ведучою на каналі “1+1”.

Писанка була заміжня за з бізнесменом Ігорем Ісаковим, з яким познайомилася у 2009 році. Дітей актриса не мала.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.