fbpx
Цікаве
Українська астрологиня, окрім переломного моменту у війні, також заглянула у майбутнє України: на що розраховувати в 2025-2026 роках

Українська астрологиня, окрім переломного моменту у війні, також заглянула у майбутнє України: на що розраховувати в 2025-2026 роках.

По підрахунках астроексперта, це може відбутися вже взимку.

Українська астрологиня Наталія Власенко повідомила, що взимку очікується переломний момент у війні з сусідом-загарбником. Та про повноцінне завершення війни говорити ще рано.

“Переломний момент на фронті очікується в середині січня, але перші дзвіночки нашої національної перемоги ми помітимо вже в грудні. Однак ймовірність повноцінного завершення війни до кінця року невелика. До кінця 2022 року можуть бути звільнені якісь важливі міста”, – повідомила Власенко в інтерв’ю “уніан”.

Астрологиня також наголосила, що вже до кінця 2022 року наші мужні захисники та захисниці повернуть наш рідний Херсон. По всіх підрахунках це може статися вже в наступному місяці – листопаді!

Наголосила експертка і на тому, що відновлюватися Україна почне з 2024 року: “Це безпосередньо залежатиме від того, хто прийде до влади на президентських виборах. Але в 2025-2026 роках почнуться нові труднощі: велика кількість людей буде йти в інший світ з якихось причин, або національні бунти. Але так само і буде великий приріст капіталу країни. Тобто відновлення країни буде, якщо позиція програється позитивно”.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page