fbpx
Суспільство
Українська модель і дружина українського продюсера Бардаша Єлизавета Бардаш прокоментувала своє розлучення з проросійським чоловіком: “Для мене це не радість”

Українська модель Єлизавета Бардаш 6 липня у Instagram Stories прокоментувала розлучення зі своїм проросійським чоловіком, українським продюсером Юрієм Бардашем, який називає себе російською людиною, а країну-агресора РФ – великою державою.

“Всі так раді, а для мене це ніяка не радість. Відбувся розвал сім’ї”, – написала вона.

Нагадаємо, Юрій та Єлизавета Бардаш зареєстрували шлюб у серпні 2020 року. У пари є дочка Сара (2020). Це друга дитина Бардаша. У шлюбі зі співачкою Крістіною Герасимовою у нього народився син Георгій (2012).

У 2007 році Бардаш заснував лейбл Kruzheva Music. Окрім “Грибів”, він був продюсером гуртів Quest Pistols, “Нерви”. До війни займався розвитком свого проекту Youra, продюсував гурт “Корупція” та музиканта Wellboy.

17 червня 2022 року співак Wellboy заявив, що припиняє працювати з Бардашем. Він не став називати причин розриву, але зазначив, що йому “Бардаша шкода”.

Того ж дня співпродюсер співака Євген Триплов поставив Бардашу ультиматум – або той “відкрито підтримує Україну та засуджує агресію РФ, або виходить із проекту Wellboy”.

30 червня дружина Бардаша написала в Instagram, що не має відношення до публікацій свого чоловіка.

Бардаш активно веде свій Telegram-канал “Філософія Бардаша”, де розміщує антиукраїнські пости.

1 липня Бардаш записав майже двогодинне відео у двох частинах, на якому себе назвав російською людиною, країну-агресора Росію – великою державою, а також заявив, що Україна мала капітулювати після повномасштабного вторгнення РФ.

Після цього його дружина Єлизавета повідомила про розлучення з ним.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.