fbpx
Шоу-бізнес
Українська модель Єлизавета Бардаш прийняла доленосне рішення щодо майбутнього з чоловіком, який називає себе російською людиною: заява моделі, до якої вона вимкнула коментарі до свого допису

Українська модель Єлизавета Бардаш прийняла доленосне рішення щодо майбутнього з чоловіком, який називає себе російською людиною.

Українська модель Єлизавета Бардаш 3 липня в Instagram опублікувала чорно-біле весільне фото, на якому вона разом зі своїм чоловіком, українським продюсером Юрієм Бардашем, який називає себе російською людиною, а країну-агресора РФ – великою державою,

“Юро, прощай. Юро, пробач”, – підписала вона знімок, додавши хештег “Україна понад усе”.

Раніше Бардаш у своєму Telegram-каналі проводив опитування, в якому запропонував своїм підписникам анонімно відповісти на запитання: “Україна понад усе? Україна понад усе? Перевищує життя людські?”

Дружина Бардаша вимкнула коментарі до свого допису.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @lisa.bardash

Нагадаємо їхню історію. Юрій та Єлизавета Бардаш одружилися у серпні 2020 року. У пари є дочка Сара (2020). Це друга дитина Бардаша. У шлюбі зі співачкою Місяцем (Крістіною Герасимовою) у нього народився син Георгій (2012).

У 2007 році Бардаш заснував лейбл Kruzheva Music. Окрім “Грибів”, він був продюсером гуртів Quest Pistols, “Нерви”. До війни займався розвитком свого проекту Youra, продюсував гурт “Корупція” та музиканта Wellboy.

Того ж дня співпродюсер співака Євген Триплов поставив Бардашу ультиматум – або той “відкрито підтримує Україну та засуджує агресію РФ, або виходить із проекту Wellboy”.

22 червня фронтмен групи “Корупція”, що продюсується Бардашем, Михайло Крупін заявив, що той має намір переїхати в країну-агресор Росію.

30 червня дружина Бардаша написала в Instagram, що не має відношення до публікацій свого чоловіка.

Наразі Бардаш активно веде свій Telegram-канал “Філософія Бардаша”, в якому розміщує антиукраїнські пости.

1 липня Бардаш записав майже двогодинне відео у двох частинах, на якому себе назвав російською людиною, країну-агресора Росію – великою державою, а також заявив, що Україна мала капітулювати після повномасштабного вторгнення РФ.

Отже, Єлизевета Бардаш зробила вибір на користь України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.