fbpx

Українська співачка Даша Астаф’єва засмучена тим, що дуже багато її друзів поїхали та навіть не запропонували поїхати. – Це дуже боляче. Думаю, кожен, хто залишився у Києві, для себе ухвалив рішення. І це складне рішення, – вона не залишила батьків і брата-волонтера, допомагає у волонтерському центрі готувати їжу

Українська співачка Даша Астаф’єва засмучена тим, що дуже багато її друзів поїхали та навіть не запропонували поїхати.

– Це дуже боляче. Думаю, кожен, хто залишився у Києві, для себе ухвалив рішення. І це складне рішення, – сказала Даша.

 Астаф’єва в інтерв’ю, яке 23 березня вийшло на YouTube-каналі “Люкс ФМ”, зізналася, що не залишила Київ після нападу рф на Україну, оскільки у місті залишаються її батьки та брат-волонтер.

“Дуже багато друзів поїхали і навіть не запропонували поїхати. Мені пропонували абсолютно чужі люди. Люди, від яких я не очікувала пропозиції дати притулок мені, відвезти. Багато моїх друзів повідомили, що вони вже на Західній. Вони не казали, що їдуть, давай поїдемо колоною. Це дуже боляче, – розповіла співачка. – Думаю, кожен, хто залишився у Києві, для себе ухвалив рішення. І це складне рішення. Я багато разів думала, щоб хоча б батьків відправити. Мої категоричним проти”.

Астаф’єва поділилася, що, залишившись у Києві, вона допомагає у волонтерському центрі готувати їжу, а також намагається надати матеріальну підтримку пенсіонерам.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page