fbpx
Шоу-бізнес
Українська співачка Даша Астаф’єва зізналася, що її супроводжує відчуття, ніби вона не живе, і попросила поради у шанувальників. Ті почали ділитися особистими історіями

Українська співачка Даша Астаф’єва зізналася, що її супроводжує відчуття, ніби вона не живе, і попросила поради у своїз шанувальників.

Даша Астаф’єва 3 липня у Instagram зізналася, що її супроводжує відчуття, ніби вона не живе повноцінно.

Співачка написала:

“Я звертаюся до тих, хто залишився і залишався весь цей час у місті, де постійно проживає. Чим ви, друзі, відволікаєтеся від відчуття того, що ми не живемо? Чим нагадуєте про те, що є ще сенс? Мені важливо знайти у ваших відповідях і собі щось. Я трохи загубилася”, – поділилася вона.

У коментарях до допису прихильники артистки почали ділитися особистими історіями.

Переглянути цей допис в Instagram

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dasha Astafieva (@da_astafieva)

Даша Астаф’єва народилася 4 серпня 1985 року у місті Орджонікідзе (зараз – Покров) Дніпропетровської області. Співачка після школи переїхала до Києва, де познайомилася із продюсером Юрієм Нікітіним.

2007 року Нікітін запропонував їй взяти участь в українській “Фабриці зірок”. Нікітін створив групу Nikita, до складу якої увійшли Астаф’єва і Юлія Кавтарадзе, колишня учасниця групи A.R.M.I.A. У колективі неодноразово змінювалися учасниці, але Астаф’єва залишалася його лідером.

У 2017 році Астаф’єва розпочала сольну кар’єру.

Після нападу РФ на Україну співачка стала волонтером – залишившись у Києві, вона допомагає готувати їжу українським захисникам.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page