fbpx
Шоу-бізнес
Українська співачка Ірина Білик поділилася чуттєвим знімком зі своїм 4-річним сином

Українська співачка Ірина Білик не приховує, що насолоджується материнством.

Артистка разом з фотографом Асланом Ахмадовим виховує 4-річного сина Табриза. Днями зірка показала, наскільки виріс її син. Джерело

Ірина Білик – одна з найактивніших блогерів українського шоу-бізнесу. На інстаграм-сторінці співачки можна побачити безліч приватних кадрів, а також роздумів на важливі теми.

Не забуває 49-річна Ірина Білик ділитися і сімейними фотографіями. 21 грудня в мережі з’явилося її чуттєве фото з сином Тебріз.

Читайте також: Синоптик розповіла, якої погоди чекати на Новий рік

Ймовірно, автором фотографії став чоловік артистки – фотограф Аслан Ахмадов. Раніше Ірина Білик розповідала, що він приїде в Україну, щоб провести свята і день народження сина в сімейному колі.

Для чорно-білого фото зоряна мама ніжно обійняла 4-річного Табриза, закутавши його в плед.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Семейные ценности – не просто традиции, передающиеся из поколения в поколение. Это все, что семья переживает совместно внутри своей обители. Нет связи более прочной, чем семейные узы и не существует чувства более искреннего, чем родительская любовь. А что вы вкладываете в понятие «Семейные ценности»? Какие традиции существуют в вашей семье? #иринабилык #табризахмадов #irinabilyk #семейныетрадиции #семейныеценности #родительскаялюбовь #irynabilyk @podium_kids_ua

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

Уже в пості артистка поділилася роздумами про сімейні цінності. За словами Ірини Білик, не існує більшої любові, ніж батьківська, що вона і охоче продемонструвала в кадрі.

“Сімейні цінності – не просто традицією, які передаються з покоління в покоління. Це все, що сім’я переживає разом всередині свого будинку.

Немає зв’язку міцніше, ніж сімейні узи і не існує почуття більшого, ніж батьківська любов”, – прокоментувала фото Ірина Білик.