Українська співачка Наталія Могилевська розповіла, чому у перші дні повномасштабного вторгнення РФ до України не поїхала з Києва

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла, чому у перші дні повномасштабного вторгнення РФ до України не поїхала з Києва.

Наталія Могилевська була у Києві, коли це все почалося в Україні.

У перші дні війни багато українців намагалися виїхати, однак Могилевська залишилася у столиці. Як розповіла артистка програмі у “Все буде добре”, вона відчувала відповідальність за тих людей, які в перший день війни приїхали до неї:

“Я мешкаю на Осокорках. Мій район більш спокійний і тому до мене поїхали всі мої друзі, моя рідня, сестричка на 8 місяці. Вона опинилася у метро. Вона теж з ріднею приїхала до мене. У мене була повна хата людей. А в мене дієта.

Їжі обмаль навіть для мене одної. Тому я, як господиня, як людина, яка приймала стільки людей. У мене була величезна відповідальність. Я не те що їхати не могла, я повинна була шукати все, в тому числі й їжу. Тому що 9 людей а їжі нема”, – прокоментувала Могилевська.

Після цього, розповідає артистка, вона дізналася, що у людей, які ховалися на станції метро “Славутич”, закінчується вода. А у будинку співачки є свердловина:

“Я на третій день почула, що на метро “Славутич” немає в людей води. У мене є свердловина. Я набрала 20 пляшок води, поїхала на метро “Славутич”. А далі вже почалося різне. І виступи, і волонтерство.

Мої школи перетворилися на озброєні склади, їжа тонами. Далі. Я могла поїхати, далі вже спокійніше стало, і моя сестричка поїхала. Але знаєте, я зрозуміла, що я настільки вірю в нашу перемогу, що я хочу бути одною з перших, щоб на власні очі побачити її”, – наголосила зірка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.