fbpx
Суспільство
Українська співачка розповіла про взаємини з батьками, які живуть в рф: “Дуже працює російська пропаганда”

Екс-учасниця українського дуету Yuko, яка проживає в Україні близько 10 років, а зараз сольна співачка Юлія Юрина не спілкується зі своїми батьками та родичами, які залишилися в РФ.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Промінь, пише видання Громадська Культура.

– З батьками я не спілкуюся, тому що дуже сильно працює російська пропаганда, вона неймовірно потужна. Коли в Росії відключили соцмережі, родичі, які знають мене, люблять – змінили своє ставлення до мене в один момент, – розповіла співачка. – Вони повторюють російські фейки про біологічну зброю, про промивання мізків, про те, що українці самі знищують українців… Звичайно, це не так. Тому я не спілкуюсь із родичами. Дуже багато людей у подібній ситуації, їм дуже складно донести правду, пробитися крізь пропаганду, яка зомбує людей вже 20 років. – підвела підсумок співачка.

Нагадаємо, Юрина народилася 1994 року у РФ. З 2012 року живе та працює в Україні. Широкої популярності набула у 2016 році після участі у проекті “Голос країни” на “1+1”, де її тренером був український співак Іван Дорн.

Після закінчення проекту Юрина стала учасницею дуету Yuko, який розпався у грудні 2020 року.

У 2019 році дует брав участь у нацвідборі на “Євробачення”, стала фіналістом.

Після нападу РФ на Україну співачка засудила російську агресію. Наразі разом зі своєю командою Юрина займається волонтерством.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.