fbpx

Українські біженці в Німеччині годинами стоять за виплатами: очевидець показав кілометрові черги

У мережі показали, в яких чергах доводиться стояти українцям в іншій країні, щоб отримати виплати для біженців. Простояти можна не менше 5-6 годин.

Ролик, на якому показали цю чергу був опублікований в соціальній мережі TikTok.

Як відомо, багато українців після початку війни в країні прийняли рішення покинути її, і виїхати в сусідню Польщу, Угорщину, і так далі. З Польщі багато хто вирішив дістатися до Німеччини, яка не так далеко. Маючи статус біженця, є можливість отримати допомогу-гроші, на які ви будете жити в Німеччині.

На відео видно, що їх там вкрай багато, і в черзі залишилися десятки людей. Автор ролика зазначає, що так можна втратити за день близько 5-6 годин.

Біженцям у Німеччині надаються такі основні види допомоги та фінансової підтримки: Гроші на кишенькові витрати в таборах біженців. Натуральні виплати. Оплата житла та інших фактичних витрат. Соціальні допомоги.

Кожному іноземцю видаються гроші на кишенькові витрати, а саме – 135 євро для дорослого, 244 євро для пар, а також додатково по 80 євро за кожну дитину. Ці кошти їм дають для того, щоб вони могли нормально існувати в чужій країні.

Для того, щоб отримати статус біженця, українцю необхідно звернутися в спеціальний центр (його адресу підкажуть волонтери в конкретному місті). Потім потрібно пройти інтерв’ю, заповнити форму і подати заявку. Час очікування статусу становить близько 6 місяців.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page