fbpx
життєві історії
Українські зірки, до яких минулого року завітав лелека  – їх не мало. Щастя батькам і малюкам!

На українському зірковому “Олімпі” минулого року стався справжній бебі-бум. Хтось із знаменитостей стали батьками вперше, а хтось поповнив лави багатодітних сімей.

Великою несподіванкою стала для багатьох новина про те, що беззмінний фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук став батьком. У 46-річного співака у серпні народився син. Його Святослав назвав на честь свого батька Івана. Досі Святослав не показав, як виглядає його первісток. Досі також не відомо достовірно, хто його мама. Раніше Святослав Вакарчук розлучився зі своєю першою дружиною Лялею Фонарьовою, з якою був одружений понад 20 років і виховував прийомну доньку.

Також у серпні вже минулого року вперше стала мамою та співачка MamaRika. На світ з’явився чудовий хлопчик, якого назвали Давидом.

Первісток-син народився минулого року і у телеведучої Василіси Фролової. 42-річна мама легко виносила та народила дитину та продовжує насолоджуватися материнством і ділиться своїми лайфхаками з іншими мамами.

Уперше пізнали радість батьківства екс-холостяк Микита Добринін та його дружина блогер Даша Квіткова. Вони порадували своїх підписників докладним фотозвітом та відео з немовлям. Також Даша активно ділиться з шанувальниками своїми радощами та труднощами материнства.

Другого сина народили цього року якраз на Яблучний Спас телеведучі Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Тепер пара виховує трьох синів: старшого від попереднього шлюбу Катерини, середнього Івана та молодшого Данила. Нещодавно пара хрестила малюка, взявши в хресні Потапа та Настю Каменських, які живуть по сусідству. Зірки, як то кажуть, дружать родинами.

Одразу кілька українських зірок поповнили лави багатодітних батьків, обзавівшись третьою дитиною.

Так, тепер багатодітна мати Анастасія Приходько. Весною цього року вона народила сина Луку, який склав компанію її дітям Нані та Гордію. У постах Анастасія своїм прикладом активно підтримує бадьорий дух інших мам.

Троє дітей тепер і у 40-річного телеведучого Сергія Притули. У травні він став батьком малюка. Тепер у сім’ї підростають 13-річний Дмитро, 4-річна Соломія та 7-місячна Стефанія.

Статус багатодітного татуся тепер має і телеведучий Анатолій Анатолійович. Торішнього серпня в нього народився ” чемпіон” . Маля назвали досить незвичайним ім’ям – Ніл. Напередодні появи малюка телеведучий зробив дружині шикарний подарунок – автомобіль.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.