fbpx
Цікаве
Український екстрасенс та практикуючий маг Рубіна Цибульська відповіла на хвилююче запитання: «Чого чекати і до чого готуватися далі українцям». Мова йде про найближчий час – осінь-2022: – У вересні отримаємо удар в спину від союзників. Найважливішим періодом стане середина жовтня

Український екстрасенс та практикуючий маг Рубіна Цибульська відповіла на хвилююче запитання: «Чого чекати і до чого готуватися далі українцям». Мова йде про найближчий час – осінь-2022.

Серпень-2022, за її словами, став місяць початку другого етапу протистояння України і рф. Це протистояння торкнеться багатьох. Нас чекає активна боротьба за Перемогу.

Будуть жорстокі бої зі сторони ворога, – попереджає пані Рубіна.

Ми побачимо просування воїнів України на захоплені і окуповані території – ми будемо просуватися вперед, вглибину.

У вересні отримаємо удар в спину від союзників. Але й це Україна переживе, подолає.

Що я ще побачила? Я побачила, що будуть якісь обмеження, якась хвиля, можливо – нова хвиля пандемії.
Найважливішим періодом стане середина жовтня і листопад.

Я побачила в цей час третій етап війни. Він також буде вирішальним, з активними бойовими, важкими діями.

Де й коли будуть вирішальні битви?

Маг вважає: насправді вирішальна битва вона вже почалася і триває. Про це говорить рух українських сил на Херсонському напрямку.

Найболючіші місця України – Донбас і Крим. За Крим буде дуже жорстка запекла боротьба. Людям буде здаватися, що кінця не буде цій боротьбі, один день здаватиметься як місяць.

Але ми отримаємо перемогу! Вона буде несподіваною і не через військові дії.

Великі території України зазнали втрат. Ворог жадає захопити Миколаїв, Одесу, Харків. Але ворожі сили вже малі, вони не мають потрібного ресурсу. Тому нічого у них не вийде.

Коли воїни України підуть вглиб окупованих територій – тоді буде запекла боротьба, чую вибухи і бачу втрати з обох сторін.

Такі події не бувають без жертв. Але Ірпінь, Буча й Маріуполь більше не повторяться – диявол тоді спустив своїх псів, але такого більше не станеться.

Будуть дуже серйозні протистояння з великими втратами на Миколаївщині, Харківщині, Дніпропетровщині, Запоріжжя, Донецьк, Севастополь – таке я побачила.

Яка буде зима для України?

Я бачу важку зиму. Природа диктує свої правила, вона не задоволена людьми і нашими діями і вчинками, вона буде давати знаки.

Проте зима у нашій країні очікується тепла, хочу сказати, що зимую бої стихнуть, люди будуть переповнені радістю, повертатися в рідні домівки, повертатися на свої території, зустрічатися з рідними. Бачу багато радості!

І чи комфортно їм буде, чи холодно – це буде людей мало хвилювати. Ця зима не страшна для українців, їх буде гріти тепло і любов рідних.

Що чекає прикордонні з Білорусією області України?

Я часто роблю розклад по містах, хочу сказати. Що хвиля з Боку Білорусіє є і буде. Сама Білорусія розпочала б наступ ще разом з рф, якби мала ресурс. Ми прекрасно розуміємо, хто там головнокомандувач.
Але народ Білорусії проти конфлікту. Проте є хазяїн і керівник. Білоруси йдуть на нас тільки заради грошей. Ракети звідти летітимуть і надалі. Але вони – мошка, яка хоче вкусити, але не дуже виходить. Там все вирішує демон, і Лукашенко буде робити так, як він скаже.

Третя світова вже триває. Світ розділився на добро і зло. Загострення ситуації у світі – це скриті старі рани. Нових конфліктів нема, ми їх не спостерігаємо, лиш старі. Але через боротьбу йде новий виток еволюції.

Добро переможе. Я впевнена. Цей новий виток дасть позитивні результати.

Путін дуже багато втратив у фінансовому плані. Диявол зараз ситуацією на ЗАЕС викликає Європу на діалог, йому потрібна домовленість. Йому треба зняття санкцій і щоб з ним продовжували роботу.

Як тільки такий договір буде підписаний, ситуація на ЗАЕС владнається, ворог піде.

Справжнього Путіна вже немає. Росією управляє сірий кардинал. Вони нічого не бояться, бо не несуть відповідальності ні за що.

Нам показують його двійників, експерти це помічають і фіксують. Але їм треба щоб цей «путін» виконав свою задачу.

Від влади він відійде, коли сірий кардинал переконається, що його плани рухнули, коли гроші в їхню країну перестануть текти, а країни зануриться у злидні.

Люди там починають прокидатися, розуміти, що щось не так, особливо старше покоління.

Коли у них почнеться бунт, нам несподівано покажуть, що «путіна» вже немає і церемонію прощання з диктатором.

Про вступ в ЄС і НАТО, про майбутнє.

Іншого шляху в України вже немає. Звичайно вступить.

У майбутньому Україна довго буде відновлюватися, до світанку ще далеко.

Буде період, коли кожному з нас доведеться розраховувати лиш на себе. Адже у найближчі роки не тільки Україні доведеться відбудовуватися. Тому такої підтримки, яку ми отримуємо зараз, не буде.

Українці самі будуть відновлювати і піднімати свою країну.

До кінця 2022-го року активні дії стихнуть, будуть перемоги. Але на окремих територіях боротьба триватиме і наступного року. Треба покінчити з ворогом.

Весна 2023 року підведе підсумки. Вона завершиться об’єднанням зі світом.

Весна подарує надію. Окуповані території важко, але повернемо.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page