fbpx
Суспільство
Український телеведучий Олексій Суханов розповів, як відреагували його близькі родичі з РФ, коли дізналися, що його бомблять росіяни: – Десь на другий тиждень був дзвінок, не конкретизуватиму, хто це був. Близькі родичі, ближче не буває

Суханов розповів, як відреагували його близькі родичі з РФ, коли дізналися, що його бомблять росіяни.

Відомий український телеведучий Олексій Суханов, який народився в РФ, 1 червня в інтерв’ю програмі “Слава +” на YouTube-каналі “Люкс ФМ” заявив, що росіяни зможуть зрозуміти, що їх обманювала влада, коли впадуть обличчями у нечистоти.

 – Ми не спілкуємося з початку війни. Десь на другий тиждень був дзвінок, не конкретизуватиму, хто це був. Близькі родичі, ближче не буває. Було питання: “Ну що, як у тебе справи?” Я говорю, що ось, росіяни бомбять, ми в бомбосховищі зараз, на станції метро. “Ну все, бувай” – розповів Суханов.

За словами телеведучого, росіяни зрозуміють, як їх обдурила влада, лише коли “впадуть обличчям у багнюку”.

– Коли вони підсковзнуться на бруді і самі впадуть у той же бруд. І бажано, щоб не просто впали, а щоб воно їм ще до рота потрапило, щоб вони трохи спробували. Ось тоді вони зрозуміють, – зазначив телеведучий.

Власна історія телеведучого така. Суханов народився в Іваново в Росії. Працював ведучим на російських телеканалах “Дощ”, ТВ3, РЕН-ТВ.

З 2012 веде програму “Говорить Україна” на каналі “Україна”, є співведучим шоу “Ранок з Україною”, а з 2016 року – ведучим програми “Кулінарна академія” на тому ж телеканалі.

21 січня Суханов повідомив, що одержав український паспорт. 24 березня стало відомо, що він вступив до тероборони.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.