fbpx
Шоу-бізнес
Українці чекали, і не сумнівалися: Алла Пугачова вперше відкрито висловилася, що проти “політики путіна”. Її останній пост набрав неймовірну кількість вподобайок та коментарів. “Жінка-легенда!” (фото)

Українці чекали, і не сумнівалися: Алла Пугачова вперше відкрито висловилася, що проти політики путіна. Її останній пост набрав неймовірну кількість вподобайок та коментарів. “Жінка-легенда!”

Співачка Алла Пугачова зажадала у міністерстві юстиції Росії оголосити її “іноагентом” слідом за чоловіком Максимом Галкіним.

Співачка Алла Пугачова попросила міністерство юстиції Росії оголосити її “іноагентом” слідом за чоловіком Максимом Галкіним. Про це йдеться у заяві Пугачової, опублікованій у соцмережах у неділю, 18 вересня.

“Прошу зарахувати мене до лав іноагентів моєї улюбленої країни, бо я солідарна зі своїм чоловіком, чесною, порядною і щирою людиною, справжнім і непідкупним патріотом Росії, який бажає Батьківщині процвітання, мирного життя, свободи слова і припинення “відправляння в інший світ” наших хлопців за ілюзорні цілі, які роблять нашу країну ізгоєм та обтяжують життя наших громадян”, – написала Пугачова.

Мін’юст РФ 16 вересня вніс Максима Галкіна до списку фізичних осіб, які виконують функцію “іноземного агента”. Воно стверджує, що артист веде політичну діяльність та отримує допомогу від іноземного джерела – України.

Галкін у відповідь заявив, що його визнали “іноагентом” з надуманої підстави, оскільки він не займається політичною діяльністю та не отримує грошей з України. “Я не продаю свою думку та свої думки і не купую чужі. Я торгівлею совістю не займаюся”, – повідомив гуморист.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page