fbpx
Суспільство
Українці не оминули увагою бажання Ксенії Мішиної знайти хатню робітницю: актрисі міцно дісталося, її буквально атакували хейтери за прагнення до такої розкоші. Не розгубилася і відповіла

Українці не оминули увагою бажання Ксенії Мішиної знайти хатню робітницю. Актрисі міцно дісталося від українців за прагнення до такої розкоші.

Ксенію Мішину буквально атакували хейтери. Та актриса знайшла що відповісти своїм недоброзичливцям на їхні зауваження.

Про своє бажання знайти помічницю по дому актриса розповіла в Instagram. Мішина повідомила підписникам, що шукає помічницю по господарству і дуже швидко отримала невтішні коментарі:

“Сама прибирай”, “Що, на прибирання немає часу зроби сама, фуу”. І далі в такому дусі.

Мішина повідомила, що отримала зауваження і про те, що ці гроші вона могла б переказати на підтримку ЗСУ.

“А я маю питання, хто знає, що краще? Хто може порахувати скільки я маю куди перевести? І перед ким виправдовуватися?” – написала актриса у своєму блозі.

Актриса також звернулася до всіх, кого тригернув її запит.

“Коротше, панове, всіх кого тригернуло, вам час або дозволити собі клінінг хоча б раз, або нарешті перестати себе звинувачувати за те, що витрачаєте гроші на речі, які іншим здаються не важливими”, – додала у відповідь на хейт Ксенія Мішина.

Акетриса висловила надію на те, щоб наше суспільство скоріше стало таким, у якому всім байдуже, який ти, якщо не порушуєш чиїсь права.

А ви кого вважаєте правим в цій ситуації?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.