fbpx
життєві історії
Ультиматум моєї свекрухи Валентини Орестівни поставив в тупик навіть мого чоловіка Тимофія, її сина. Це ж треба таке вигадати! Останньою краплею стало те, що ми попросили її посидіти з Лізою, поки сходимо в театр

Мої взаємини зі свекрухою Валентиною Орестівною складалися в кращих традиціях мильних опер: вона мене терпіти не могла, а я намагалася з нею подружитися. Мама Тимофія несприйняла мене з першого погляду. Я їй здалася недостатньо освіченою, некрасивою, ледачою. Але мого майбутнього чоловіка подібне ставлення матері до мене взагалі не бентежило. Тимофій таємно розписався зі мною, а через півтора року у нас народилася дочка Ліза.

Народження дитини трохи пом’якшило характер Валентини Орестівни. Вона просто обожнювала внучку, але мене продовжувала вважати нікудишньою матір’ю і дружиною. Про це вона нагадувала Тимофію кілька разів в день. Я мовчки ковтала і терпіла.

Ліза росла прекрасною дитиною, ми часто відвозили її до бабусі. Але Валентину Орестівну напружувало те, що я вийшла на роботу, коли доньці виповнилося два роки. Я ж в цьому нічого поганого не бачила. Ліза із задоволенням ходила в садок, спілкувалася з такими ж дітками. А от свекруха вважала, що я мала цілодобово сидіти вдома. В ідеалі – народити ще одну дитину. Вона робила вигляд, що не розуміє, що я теж приношу внесок в наш сімейний бюджет.

Останньою краплею стало те, що ми попросили її посидіти з Лізою, поки сходимо в театр. Коли ввечері ми забирали дитину, весь будинок слухав, яка я нікудишня мати і розгулюю по театрах, поки маленька дитина з бабусею.

Тимофія все втомило. Він купив величезний букет польових ромашок, сам спік улюблений торт мами і пішов до матері на серйозну розмову. Після цього він повернувся похмуріше хмари. На всі мої розпитування чоловік відмахувався.

Але правда розкрилася дуже швидко.

Виявилося, що свекруха поставила своєму синові ультиматум: або я, або вона. Валентина Орестівна обдумала «чудовий» план.

Максим забирає у мене Лізу і її виховує свекруха. А зі мною він просто розлучається. Я була в ступорі від такої заяви. Також, як і Тимофій. Він подзвонив матері, і сказав, що обирає мене. Що тоді почалося…

Спочатку вона закотила сцену йому, а потім зателефонувала з претензіями до мене. Я втомилася терпіти витівки його матері, і я запропонувала переїхати в інше місто, щоб вона не змогла приїжджати до нас з нескінченними візитами. Чоловік трохи подумав і погодився.

Так у нас почалося нове життя в Києві. Чоловік дуже швидко злетів кар’єрними сходами. Буквально за два роки ми непогано зміцнилися в столиці. Я знову пішла в декрет, а Ліза почала ходити в приватний дитячий садок.

За весь цей час свекруха жодного разу не подзвонила сину. Уявляєте? Вона повністю обірвала зв’язок з сином. Навіть з народженням Іванка його не привітала. Спочатку Тимофію було дуже прикро, а потім він змирився.

Зараз ми плануємо переїзд за кордон. Я хочу ще раз спробувати помиритися зі свекрухою, але просто впевнена, що це не дасть ніякого результату. Найцікавіше, що з нареченою молодшого сина вона дружить. Всіляко допомагає і підтримує її. Чому таке ставлення до мене я досіне знаю. У мене підростає син і я докладу всіх зусиль, щоб він отримав не тільки любов батьків, а й повагу до свого майбутнього вибору. І в цьому буде моя головна заслуга, як свекрухи!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page