fbpx
життєві історії
Уляна не хотіла вірити почутому, але співробітниця так все детально і впевнено розповідала, що прийшовши додому, перше, що вона зробила, так взяла телефон Дмитра, і почали, як би то дивно не звучало, нишпорити. Благо пароль вона знала. І справді, все підтвердилося. Ввечері відбулась серйозна розмова. – Уляно, це не те, що ти подумала. Я просто таким чином знімав стрес. Гроші я в дім приношу. Чого тобі ще треба?

Уляна не хотіла вірити почутому, але співробітниця так все детально і впевнено розповідала, що прийшовши додому, перше, що вона зробила, так взяла телефон Дмитра, і почали, як би то дивно не звучало, нишпорити. Благо пароль вона знала. І справді, все підтвердилося. Ввечері відбулась серйозна розмова. – Уляно, це не те, що ти подумала. Я просто таким чином знімав стрес. Гроші я в дім приношу. Чого тобі ще треба?

Уляна і Дмитро почали зустрічатися, ще коли були студентами університету. Уляна вчилася на філологічному факультеті, а Дмитро вивчав історію і право. Красива пара, всі заздрили їх любові і ніжності. Прозустрічалися так три роки, почуття у пари не вичерпалися і молоді люди вирішили відгуляти весілля. Вирішили, що жити будуть в квартирі у Дмитра. Уляна піде працювати до редакції, ну а Дмитро викладачем в університет. Але не тут то було, раптова новина про цікавий стан Уляни поміняла всі плани. Вирішили, що стануть батьками.

На світ з’явилася донечка і незважаючи на те, що Дмитро завжди хотів сина, він неймовірно радів і донечці. Почуття в пари, здавалося б, росли зі швидкістю світла. Та тільки Уляну напружувало постійно сидіти вдома. Вона хотіла теж бути серед людей, як і Дмитро. Але знову невдача. Знову дізналася Уляна про те, що при надії. Довелося знову сидіти в декреті довгих три роки. Знову Господь подарував їм донечку і знову Дмитро був щасливий стати батьком.

Так минуло вісім років, постійна рутина, одні і ті ж заняття, миття посуду, приготування їжі та прання одягу – все це почало виводити Уляну з себе. Одного разу Дмитро прийшов з роботи і між ними відбулася розмова. Уляна якраз насипала улюбленого борщу Дмитру і вони сиділи на кухні.

– Діма, я так більше не можу. Я втомилася сидіти вдома, постійно з дітьми. Мені і відпочити від цього всього немає коли. Ти ось постійно кудись ходиш, а я в домогосподарку перетворилася. Я хочу піти на роботу.

– Що? Яка робота, Уляно? А діти на кого? У садок? А ти тоді навіщо? Ти ж мати, ти повинна бути постійно з ними і гідно їх виховувати, розумієш? Я проти роботи. Тобі що, мало грошей, що я заробляю? Або тобі нові туфлі купити, щоб ти заспокоїлася? Сиди вдома і не вигадуй! – Відповів Дмитро, посьорбуючи чергову ложку борщу і вже поглядаючи на Уляну з-під лоба.

Ти не розумієш, я не хочу сидіти вдома… – Уляна не встигла договорити і слова, як Дмитро вставив свою думку.

– Це не обговорюється. Я проти! Розмову закінчено. – В душі шкребли кішки, адже завтра буде такий же день, такі ж справи. Але Уляна з дівчат не боязких. Вирішила влаштуватися на роботу, не кажучи про це чоловікові. А через пару днів прийшла додому і видала йому “сюрприз”.

– Ну що, привітай мене, мене взяли на роботу. – З посмішкою повідомила Уляна Дмитру.

-Так? Я ж тобі сказав, що проти. Ну подивимося, як встигати все будеш. – З усмішкою відповів Дмитро.

А Уляна встигала все – і на роботу, і за дітьми дивитися, і їсти приготувати. Прийшла до них на роботу через місяць нова співробітниця і коли дізналася прізвище Уляни, дивно на неї подивилася. Уляна поцікавилася в чому справа. Дівчина виявилася колишньою студенткою Дмитра і розповіла Уляні про те, що у її чоловіка були постійно інтрижки зі студентками і навіть зараз він зустрічається з однією.

Уляна не хотіла вірити, але ввечері вирішила залізти в телефон до чоловіка, чого ніколи не робила. І так, вона дійсно знайшла там листування з молодими дівчатами, та й не одне. З листування було зрозуміло, що чоловік не тільки спілкувався з ними.

Коли Уляна прийшла до чоловіка, намагаючись почути пояснення, Дмитро відповів коротко і без докорів сумління.

– Уляно, це не те, що ти подумала, я просто знімав стрес. А ти що хотіла, я ж гроші для тебе заробляв, а це нерви.

Земля пішла з-під ніг у Уляни. Але ж вона заради цієї людини кинула все, і навіть розтоптала себе і своє життя. А він просто стрес знімав.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!