fbpx

Улюбленець Ванги, провісник, який пророкував розпад СРСР, Сідік Афган, який мислить цифрами, озвучив свіжі прогнози на 2023 рік. Сідік Моххамед Афган – людина миру, математик, філософ та академік. Передбачення Сидіка обнадіюють

Улюбленець Ванги, провісник, який пророкував розпад СРСР, Сідік Афган, який мислить цифрами, озвучив свіжі прогнози на 2023 рік.

Він вважає, що його батьківщина – планета Земля, хоча квартира його знаходиться в Афганістані. Сідік Моххамед Афган – людина миру, математик, філософ та академік.

Наразі той момент, коли всі ми особливо втомилися. Але можна опускати руки і зневірятися, найтемніший час. як відомо, – перед світанком. Пророцтва Сидіка обнадіюють.

Після того, як Сідік передбачив розпад Радянського Союзу, його вигнали з СРСР. Але коли прогноз математика став реальністю, Афгана покликали назад.

Крім того, Сідік передбачив 11 вересня і навіть пандемію. Дивлячись на сьогоднішню ситуацію, пророк, який мислить цифрами, заявляє, що зараз протистояння відбувається між Сходом та Заходом.

Сідік Афган дивиться на світ крізь призму цифр, все у всесвіті зіткано з нулів та одиниць. Він упевнений, що зараз людство переживає критичний момент, можливий розпад великої країни.

“Або пан, або пропав”. Сідік зазначає, що він не військовий, він математик і наводить метафоричний приклад про те, що зараз відбувається.

«Якщо водій їде зі швидкістю 200 км, буде лихо! Якщо повільно, він протягне довше».

Сідік Афган висловлює свою «розрахункову думку».

«Військові дії не варто було розпочинати 24 лютого. Це не моя особиста думка, це математичний розрахунок. Так, усі думали, що Росія захопить Україну за 2 тижні. Але цього не сталося, тому що не було враховано багато факторів».

Математик прогнозує, що у 2025 році ми будемо дружити з Америкою, як ніколи раніше. 2023-го розпочнеться процес розпаду великої країни, який призведе до позитивних змін у всьому світі, передбачає він.

Цікаво, що Сідік Афган вважає, що математика доводить існування Бога. На планеті, каже він, все співіснує у дивовижній гармонії. Людині не варто порушувати гармонію природи своєю діяльністю. Події, які зараз відбуваються, створюють величезний дисбаланс, за який доведеться розплачуватися.

Настрій на позитив від Сідіка Афгана

Як зберегти себе, не панікувати та вірити, що все буде добре? Адже ми не були готові до того, що відбувається. Ми досі не можемо повірити, що жахіття, яке відбувається зараз, – в реальності.

«Треба об’єднати всіх учених та врятувати людство!»

Сідік Афган вірить, що вже у 2023 році великі уми зберуться разом і знайдуть шлях зупинити страшні події та врятувати світ.

«Коли ми витрачаємо гроші, їхній запас виснажується. Від витрат збільшуються лише 2 речі: доброта та наука. Чим більше доброти по відношенню до інших ми витрачаємо, чим більше наукових знань ми витрачаємо і набуваємо, тим більше доброти та знань з’являється на планеті!»

Віримо у краще й перемогу України! Всім миру і добра!

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page