fbpx
життєві історії
Усі казали, що мені неймовірно пощастило. Адже чоловік у мене багатий. У Стаса є своя квартира та машина. Тиждень тому до нас у гості приїхали батьки чоловіка. Маринка з ними. Ми розмовляли, і вона ніби ненароком продемонструвала ключі від нової квартири

Пишу це, щоб поділитися однією дивною історією, яка сталась у моїй родині зовсім нещодавно.

Отже, три роки тому я вийшла заміж за Станіслава. Усі казали, що мені неймовірно пощастило. Адже чоловік у мене багатий. У нього є своя квартира та машина. І я теж спочатку думала, що мені випала неймовірна удача.

Однак не буває все так гладко. це життя. У мого чоловіка є батьки та молодша сестра. І, варто одразу сказати – вони мене недолюблюють. Вони впевнені, що я вийшла заміж за Стаса виключно за розрахунком. Свекруха казала мені це в обличчя.

Але ми з чоловіком щиро кохаємо одне одного. І мені здавалося, що, незважаючи ні на що, нам вдасться побудувати міцну родину.

Але ось останнім часом я вже не так у цьому впевнена. Я казала, що чоловік має молодшу сестру. Марині 25 років, але вона поки незаміжня. Батьки твердять, що їй потрібний добрий заможний чоловік, який зможе про неї подбати. Сама вона ніде не працює і чекає на свого принца. А поки його немає, то забезпечувати Мариночку має старший брат. Як вам таке?

Маринка – дівчинка з характером. Батьки виховували її з думкою про те, що їй усі щось повинні і що вона найкраща. Також вони вселяли Стасу думку, що він повинен утримувати молодшу сестру і потурати її забаганкам. Він так і чинив. Весь час купував їй дорогі подарунки і виконував усі забаганки.

Якось він подарував мені дорогий телефон. Так Марина влаштувала сцену, бо їй не подарував телефону. І що ви думаєте? Наступного дня він купив їй такий самий.

З того моменту Стас все купує одразу у двох примірниках. Навіть речі у нас із нею однакові. Це дуже дратувало, але я мовчала. Адже вона його рідна сестра.

Тиждень тому до нас у гості приїхали батьки чоловіка. Маринка з ними. Ми розмовляли, і вона ніби ненароком продемонструвала ключі від нової квартири. Розповіла, що вона тепер має своє житло в новобудові. Весь вечір хвалилася, який там добрий район.

Я відразу запідозрила недобре. Звідки у зовиці квартира, якщо вона навіть не працює?

Коли ми їхали додому, я прямо спитала у чоловіка, чи він купив сестрі квартиру. І Станіслав одразу зізнався, що то був його подарунок. Я дорікнула йому, що це надто щедрий подарунок.

Стас у відповідь сказав:

– Якщо я забезпечую тебе, то чому не можу допомогти рідній сестрі?

Після цих слів стало так неприємно. Не знаю, що й думати. Мабуть, я не маю права висловлювати своє невдоволення, раз у нього грошей більше. І як мені тепер бути? Змиритися і жити так все життя?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page