fbpx
Суспільство
Усиновили дитину, а потім дізналися, що буде свій. Чоловік запропонував повернути дочку назад

Коли я приїхала через три місяці (з мамою до речі все добре), хлопці вже закінчували збір документів і повинні були ось-ось забрати дівчинку.

У мене подруга є подруга Настя. Так вийшло, що у них з чоловіком не було дітей. Обидва здорові, але в шлюбі вісім років, а малюка немає. Хотіли зробити ЕКО, але Настя вмовила чоловіка на усиновлення. Каже, що може бути це доля хоче, щоб вони дитини усиновили, якщо не дає свого.

Чоловік Насті Олег дуже дивний чоловік, я ніколи не розуміла, що в нього на думці. Завжди мовчазний, похмурий, але до Насті ставився добре, а це головне.

Олег дав згоду на усиновлення, і ми приступили до пошуків дитини. Так-так-так, саме ми з подругою. Олег сказав самій їй вирішувати, а вона сама вирішити не могла. Хоча тоді ще потрібно було задуматися з приводу його ставлення до цієї ситуації.

Для мене це було випробування, Настя дивилася дітей через базу даних і питала моя думка. Ну яка думка я могла сказати? Це не майка, яку можна вибрати по інтернету.

Я їй сказала, що нехай зараз просто подивиться дітей і вибере тих про яких вона може сказати «це моя дитина», а потім ми по телефону уточнимо про них. Не факт, що діти ще шукають батьків.

Читайте також: ОСОБЛИВИЙ ЧОЛОВІК, ЯКОГО НЕ МОЖНА ВІДПУСКАТИ: 12 НАЙВАЖЛИВІШИХ ЯКОСТЕЙ

В душу запали троє дітлахів: дві дівчинки і хлопчик. Стали дзвонити в фонд, виявилося, що я права. Одна дівчинка і хлопчик вже знайшли батьків.

Тут мені подзвонили батьки, захворіла моя мама. Мені довелося терміново виїхати, тому в якому порядку і як відбувалося усиновлення я не пам’ятаю, хоча Настя щось мені намагалася розповідати.

Начебто напрямок спочатку отримувала, щоб з дівчинкою познайомитися, а потім збирали документи, толі спочатку познайомилися з нею, а потім збирали документи. Я доглядала за мамою, тому мені було не особливо до того.

Коли я приїхала через три місяці (з мамою до речі все добре), хлопці вже закінчували збір документів і повинні були ось-ось забрати дівчинку.

Катюшки було три рочки. Дівчинка здоровенька, але трошки косили очі. Раніше її не всиновив тільки тому, що вона не з народження шукала батьків, а її зовсім недавно вилучили з сім’ї.

Адаптація була дуже важка, дитина була дикий. Вона всього лякалася, забивалася, погано йшла на контакт. Олега це дратувало. А потім новина – Настя вaгiтнa.

Олег сказав, що раз буде своя дитина, то потрібно Катю повернути. Через це вони сильно пересварилися, і Настя з Катею приїхали до мене. У мене вони прожили тиждень, потім повернулися додому.

Олег вже подумки мабуть уявив, що дитину віддали назад. З дружини він просто не злазив, вимагаючи віддати дочку. У Насті був підвищений тонус, потрібно лягати на збереження, а боїться з ним дитини залишити. Довелося мені на три тижні забирати Катю до себе. А це було важко. Вона вдома ще не адаптувалася, а зараз у мене. Переживала вона сильно.

Ось всю вaгiтнicть вони там і прожили, коли Настя нapoдила сина, то Олег їй поставив ультиматум: він або Катя.

Настя особливо не думала і вибрала Катю. Олег грюкнув дверима і пішов, сказавши, що подивиться, як вони без нього жити будуть.

Настя на вигляд тільки слабка, але характер у неї чоловічий, коли потрібно. Подала на розлучення, на розділ майна і на аліменти. Катя була вже офіційно і його дочка, тому аліменти він платив на двох дітей. Проти розлучення вони обидва не були проти, але суддя сама відклала його на місяць через дітей.

Звичайно, Олег вчинив не дуже добре по відношенню до дружини і дитині, але вразило те, що все-таки розділу не було.

Квартиру він ділити не став і повністю залишив дружині. Зараз пройшло шість років. Найсумніше, що Олег приїжджає тільки до сина, Катю він своєю донькою не вважає.

Звичайно, та дуже засмучується. Настя їй на жаль не може компенсувати спілкування з батьком, який є у сина.

Джерело.

facebook