fbpx
Цікаве
“Успіхів буде мало!”: один з кращих астрологів України Дмитро Уранус поділився новим прогнозом щодо нелегкої ситуації найближчим часом. Що, де, та в яких містах найбільша небезпека!

“Успіхів буде мало!”: один з кращих астрологів України Дмитро Уранус поділився новим прогнозом щодо нелегкої ситуації найближчим часом. Що, де, та в яких містах найбільша небезпека!

Тиждень, що розпочався з 17 жовтня буде не те слово важким для нашої Батьківщини – успіхів на фронті буде мало. “Сусіди не зупиняться ні на хвилину. В небезпеці мирне населення України.

Такий прогноз озвучив один з кращих астрологів України Дмитро Уранус.

“У період із 17 до 24 жовтня обстріли енергетичної інфраструктури будуть практично безперервні, плюс багато, самі розумієте чого, серед мирного населення. Будьте вкрай обережні! Сатурн, що кульмінує над більшою частиною України, на цьому тижні обмежить наші можливості, створить більше труднощів для уряду”, – наголосив експерт.

Астролог каже, що військова ескалація посилиться, ставки піднімуться ще вище. “Сусіди намагатимуться наступати там, де нещодавно втратили позиції. Зона можливого загострення – від Харкова до Донецька-Луганська.

“Для Харкова та Бахмута тиждень буде дуже важким. На херсонському фронті в ці дні мало перспектив для вдалих наступів. Треба накопичувати сили”, – сказав Уранус.

Астролог додав, що Україна входить у період, коли випробувань буде ще більше – потрібно готуватися до нового етапу війни, який може виявитися складнішим.

“В астрокартограмі видно, що лінія Плутона проходить поряд із Херсоном, роблячи цю ділянку фронту дуже важкою і несприятливою для наступу в найближчі тижні. Останній наступ на Милове, 15 жовтня, було розпочато при точному з’єднанні Місяця та Марса в Близнюках, після чого Місяць став “без курсу”. І до чого цей наступ призвів? Хто знає, той зрозуміє. Момент для наступу був дуже поганий…” – написав Уранус.

Астролог уточнив, що найбільш сприятлива ділянка для наступу ЗСУ на східному фронті, у зоні Куп’янськ – Сватове – Старобільськ. Усі зусилля варто було б спрямувати туди. Зону Бахмута необхідно було б зміцнювати, оскільки найближчими тижнями прогноз щодо цього пункту поганий.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page