fbpx

Увечері Юля затрималася на роботі допізна, тому, повертаючись автобусом, знову пішла цими ж дворами. І знову ця машина. Юля вирішила записати номер. Всю ніч Юля не могла заснути, а вранці, діставшись роботи, дізналася, що машина два місяці як належить її чоловікові!

Юля одружена років десять. У сім’ї довго не було дитини, але чотири роки тому народився Артем.

Сім’я має невелику квартирку, машин не було до минулого року. Юля вийшла рік тому з декрету і зрозуміло, що машина стала необхідна (садок, заняття, робота) не тільки її чоловікові Олексію, а й їй.

Машину брали в кредит, недорогу. Загалом частіше машиною володіла Юля, оскільки працює далеко, ну, і дитина на ній.

В принципі, всіх все влаштовувало.

Кілька місяців тому Юля помітила, що чоловік машину взагалі перестав брати (раніше брав пару разів на тиждень, виїжджаючи у справах до сусіднього містечка). На всі запитання він став відповідати, що їздить службовою чи з колегою.

А ось тиждень тому у Юлі не завелася машина, акумулятор. Що робити? Бігти на зупинку, добре, що в садок не треба, дитину на літо відправили до бабусі з дідусем.

Пішла Юля через двори, раптом бачить свого чоловіка у чужій машині за кермом. Він виїжджав із сусіднього двору, Юлю не помітив. Юля йому одразу ж зателефонувала і спитала про все, чоловік відповів, що це і є службова машина.

Місця вчора не було на подвір’ї поставити, ось він і поставив у сусідньому. Дивно чому ввечері нічого не сказав. Юля весь день себе накручувала: машина іншої, є друга родина.

Увечері Юля затрималася на роботі допізна, тому, повертаючись автобусом, знову пішла цими ж дворами. І знову ця машина. Юля вирішила записати номер. Благо, що працює в податковій, може легко встановити власника.

Всю ніч Юля не могла заснути, а вранці, діставшись роботи, дізналася, що машина два місяці як належить її чоловікові!

Виявляється, він потай купила авто в кредит! Увечері довго розмовляли.

По-перше, чому не сказав? По-друге, новий кредит сім’ї не потрібен. По-третє, хіба можна такі покупки робити, не радячись із дружиною?

Читайте також: Перші проблеми почалися з кухні. Аліна Миколаївні не подобалося, що Оля бере посуд і ставить не на свої місця, не за його порядком. Робить не такий солодкий чай для Вані, і їй доводиться переробляти. Макарони розварені, а суп не солений і просто не смачний. Оля просто перестала ходити на кухню. Швидше намагалася піти на роботу і пізніше повернутися

Чоловік не мовчав, відповівши, що зарплата йому дозволяє мати власне авто, а дружина — не порадник у таких питаннях.

Юлі дуже прикро. І я її розумію: як вірити людині, яка так робить? Можливо, є і сім’я інша, і дитина.

Не знаю, чим усе це закінчиться, але поки що сторони не прийшли до спільного знаменника.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page