fbpx

В бардачку щойно купленої машини чоловік знайшов записку від попереднього власника. І це назавжди змінило його життя

Неймовірно, якою є сила соціальних мереж і доброти людських сердець. Разом можна зробити багато див.

Чоловік купив нову машину, а потім знайшов в її бардачку записку від колишнього власника … Джерело

Кевін Дюк вирішив подарувати на 16-річчя своєї дочки Джаде автомобіль «Форд». Перед врученням подарунка батько вирішив «обкатати» машину, перевірити її готовність.

Одного разу, прибираючи в машині, він заліз в ящик, розташований перед переднім пасажирським сидінням. З подивом він виявив там лист. На конверті був напис «Новому власникові. Усередині важлива інформація». Кевін став читати лист. Його зміст навіть змусив його розплакатися.

Лист було написано від Сабріни, дочки попередньої власниці «Форда». Автомобіль довелося продати, тому що у жінки не залишилося нічого. Її мати, тітка і десятирічна донька зaгuнули в пoжежі у себе будинку 25 лютого 2015 року. У цей день мама автора листа в останній раз сідала за кермо «Форда». Тоді бабуся і внучка їздили в торговий центр і в перукарню.

У жінки залишилося багато спогадів, пов’язаних з автомобілем її матері. Вона просила не турбуватися через невеликі вм’ятини на автомобілі. Це за 10 місяців до катастрофи її дівчинка вчилася керувати велосипедом і кілька разів врізалася в Форд. Жінка дуже хоче, щоб нові власники виявилися хорошими і добрими людьми. Якщо вони знайдуть соску або дитячі іграшки, то нехай знають, що ці речі належали дитині, яка зараз на небесах.

Для Сабріни навіть пляма на приладовій панелі була знаковою. ЇЇ залишила її дочка. Жінка настільки любила цей автомобіль, що з донькою вони придумали навіть ім’я йому – Сільвія. Ще Сабріна просила включати для Сільвії її улюблену музику в стилі кантрі, особливо композицію «Big Green Tractor». Цю мелодію дуже любила і її зaгuбла донька. Вона грала на пoxoронах дівчинки.

Всі гроші Сабріна витратила на оплату трьох поxopонів. І це змусило її продати улюблену Сільвію. Жінка сподівається коли-небудь зібрати грошей і викупити автомобіль назад. Якщо, звичайно, нові власники захочуть його продати. В кінці листа Сабріна бажає щастя і добра новим власникам «Форда». Вона хоче, щоб Сільвія катала їх ще сто років.

Читайте також: Літня жінка звернулася до медсестри з проханням обpiзати їй нігті на руках

Кевін сфотографував лист і виклав його в своєму акаунті на Facebook. Більше тисячі людей поділилися його постом. Серед користувачів, які прочитали лист, виявилася Таммі Варрінгтон. На сайті www.youcaring.com вона розмістила оголошення з проханням зібрати кошти для того, що Сабріна змогла викупити настільки дороге її серцю авто.

Гроші були зібрані, і автомобіль повернувся до своєї колишньої власниці. Джаді, дочці Кевіна, купили точно такий же «Форд».

You cannot copy content of this page