fbpx
життєві історії
В кінці серпня Олег зарплату отримав, і дав жінці десять тисяч, щоб сину все необхідне до школи купила. А вона, що ви думаєте купила? Два зошити, ручку і ранець новий, хоч і минулорічному ще нічого не бракувало. Та хіба вона думає своєю головою? А на решту заявила, що грошей не вистачило, адже ціни тепер такі. Я сказала сину, щоб свою зарплату мені віддавав, бо з такою транжирою вони по світу підуть. Благо, він мене підтримав. Ллє тепер Орися сльози крокодилячі

Мій син з невісткою живуть не так, якби хотілось. Хоч обидвоє і працюють, та у моєї невістки ніколи своїх грошей нема. Працює вона у дитячому садочку вихователем, то там постійно її на якісь витрати намовляють.

То косметику нову прикупить, то якусь біжутерію, і одяг частенько їм туди приносять, пропонують купити. Як доходить діло до зарплати, то вона всі гроші пороздає і знову в чоловіка на хліб і на дорогу просить.

Мій Олег хоч і заробляє пристойно, міг би вже собі за ці роки і машину файнезну купити. Та з такою марнотраткою як Орися, так звати мою невістку, то вони хіба що на Жигулі спромоглися.

Вона постійно хоче гарно вдягатися, то якісь різні креми, масочки і по догляду за обличчям і по догляду за волоссям, і для тіла, ну одним словом, як та сорока.

Завжди їй всього треба, а відкласти хоч якусь копійку на майбутнє, то їй розуму не вистарчає.

В кінці серпня Олег зарплату отримав, та дав жінці десять тисяч, щоб сину все необхідне до школи купила.

А вона, що ви думаєте купила? Два зошити, ручку і ранець новий, хоч і минулорічному ще нічого не бракувало, та хіба вона думає своєю головою, а на решту заявила, що грошей не вистачило, адже ціни тепер такі.

Мого сина то вона навчилась обманювати, а мене не проведеш. Я її то скоро на чисту воду виведу. Вже в ванній нові баночки з шампунем появилися, ну і блузу я ще цю в неї не бачила.

Що то за мама? За себе більше дбає а ніж за дитину. Я такого не розумію. Своєму Олегу я сьогодні сказала, якщо сину хочеш щось мати, то краще гроші мені давай, я і прискладаю тобі і дитині куплю все що потрібно.

А Орисю в грошах трохи обмежуй, а то і взагалі не давай. Вона має зарплату нехай вчиться тепер на неї виживати. Ох і казилась моя невістка кожного місяця коли в сина зарплата, слізки свої крокодилячі лила нам рікою.

Читайте також: Відколи мама злягла, я почав просити Богданку, щоб вона приїжджала в село і ходила біля неї. Я ж чоловік, якось не пасує. До того ж, в мене зараз “жнива”, бо маю тракторець і виорюю людям картоплю. Дружина ж моя з початком вторгнення поїхала на заробітки. Я з мамою лишився сам на сам. Але Богданка каже, що не буде нищити своє здоров’я, бо мама важить більше за неї. Але ж і я в тому селі мед ложками не їм!

Та син мій розумний, на провокації не піддався. Тижнями з моїм Олегом Орися не розмовляла. Може ми з сином за якийсь час і привчимо її з розумом витрачати зароблені кошти.

Тай часи тепер такі, що й варто навчитися на всьому економити.

Я думаю з моїм методом погодиться не одна мама!

Хіба не так?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page