fbpx
життєві історії
В мене четверо синів, і всім не пощастило з дружинами. Хитрюги такі попадалися. Павло, мій другий, як я люблю казати, двічі на “рушник щастя” ставав, і жодного разу нічого путнього не вибрав. Старшенький Іванко також розлучений, має дитинку, яку тепер повинен забезпечувати. Одного Антона я вберегла. Він біля мене живе, бо для чого на оренду такі гроші викидати, якщо кімнати пустують. А ось Олега в свої руки Ярина взяла, і не випускає

В мене четверо синів, і всім не пощастило з дружинами. Хитрюги такі попадалися. Павло, мій другий, як я люблю казати, двічі на “рушник щастя” ставав, і жодного разу нічого путнього не вибрав. Старшенький Іванко також розлучений, має дитинку, яку тепер повинен забезпечувати. Одного Антона я вберегла. Він біля мене живе, бо для чого на оренду такі гроші викидати, якщо кімнати пустують. А ось Олега в свої руки Ярина взяла, і не випускає.

П’ять років тому я вийшла заміж за свого чоловіка, якого сильно люблю. І всі 5 років мені доводиться боротися з його матір’ю, моєю свекрухою.

Ми живемо окремо в моїй квартирі, у Олега свого житла немає. Обоє працюємо, зарплата середня по регіону у обох. За ці 5 років не минуло й тижня, щоб його мати не подзвонила зі своїми “цінними порадами”. Ми постійно їй щось винні. В основному це – гроші.

Трохи про свекруху: Ганна Дмитрівна пенсіонерка (64 роки), але в своєму житті і дня не пропрацювала, хоча освіта є. Все життя сиділа на шиї чоловіка і виховувала дітей. Чоловік її пішов з життя давно. Залишилося четверо синів. Жодному з них вона не дала можливості побудувати особисте життя. Старший Іван женився, два роки у шлюбі, дитина, розлучення.

“Другий” син Павло, двічі одружувався і теж 2 розлучення. Ще один Антон – вічний кавалер, навіть дівчини в його 32 роки ніколи не було. І мій чоловік. У підсумку ті троє сидять під її наглядом, працюють, і гроші їй приносять. Вона їх відверто пускає на вітер, у них немає ні ремонту, ні автомобіля, ні бізнесу, ніякої нерухомості, ні подорожей.

Зате у всяку “дивину” вкладе гроші, зароблені синами. Ми з чоловіком купили автомобіль. Тепер постійні прохання – відвези, привези. Ну і дай грошей звісно.

Я народилася в повній сім’ї з середнім достатком, нас з сестрою було двоє. І батьки виховували нас так, що жінка повинна сама себе утримувати мінімум, а краще ще й дітей повинна бути в змозі на ноги підняти.

Чоловік же всі свої гроші віддає мамі, а на мою зарплату ми удвох живемо. Спочатку сімейного життя я розмовляла з ним, домовилися, що на першому місці повинна бути наша сім’я, а потім вже мама.

По словах свекрухи, невістки – жадібні жінки обдерли їх як липку, а вона великодушно допомагає синам! Маму вони всі обожнюють, а я – така невістка, яка повелася на: “як ставиться до матері, так буде і до дружини!”. Та, не тут то було!

Мати – свята жінка, вона на першому місці завжди. Вона може зателефонувати нам в “не дуже хороший момент”, сказати, забери мене з магазину і мій вискочить з хати і побіжить.

Коли ми з Олегом це обговорюємо, він зі мною погоджується, що на першому місці має бути наша сім’я, а потім мама, а на ділі нічого не змінюється.

Скоро мені 30 років, я хочу дитину, Олег теж, але не виходить, пішли на обстеження, у обох невеличкі проблеми, але щоб їх усунути потрібні великі гроші, яких немає, тому що “мамі потрібно допомогти грошима, їй пенсії не вистачає”. А мама катається на таксі, одягається в бутиках, їй не на м’ясо грошей не вистачає! А що ж буде далі, коли вона зовсім постаріє, і зі здоров’ям почнуться проблеми? Чоловік скаже, що ми на сухарях сидіти будемо, тому що гроші потрібні мамі?

До речі, мої батьки теж пенсіонери, але при цьому працюють двоє, грошей не просять, ще й нам періодично грошима допомагають. Так що там батьки! Моя бабуся в свої майже 90 років мені гроші передає “купи собі сукню, онучко”. А ми спонсоруємо “нещасну” свекруху!

Розлучатися я не хочу, я люблю свого чоловіка, Олег чудова людина, але в таких умовах жити не можу – я хочу жити своєю сім’єю, хочу дитину від коханого чоловіка, а не підлаштовуватись під свекруху.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!